Mākslas centrā «Totaldobže» latviešu muzikālās improvizācijas vakars

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Sestdien, 21. septembrī, plkst. 20:00 mākslas centrā „Totaldobže” norisināsies muzikālās improvizācijas vakars „Total Jam”, kurā uzstāsies pianists un mežradznieks Ilvis Faulbaums, kā arī čellists Mareks Radzēvičs.

Faulbaums šobrīd studē klasisko mūziku un mežragu Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā. Viņš spēlē gan mežragu, gan klavieres un dzied korī „Kamēr”, savukārt pirms tam septiņus gadus pašmācības ceļā apguvis mūzikas improvizāciju un ir ikgadējs mūzikas festivāla „Saulkrasti Jazz”dalībnieks.

Mareks Radzēvičs ir čellists, Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas Stīgu nodaļas students. Šobrīd apgūst čella spēli pie profesora Māra Villeruša. Radzēvičs ir piedalījies vairākos mūzikas projektos un konkursos, iegūstot atzinības rakstus. Rudzēvičs ir arī „Kazanovas orķestra” (kazanovaorchestra.lv) čellu grupas koncertmeistars, vēsta “Totaldobže” facebook lapa.

Improvizācijas vakari „Total Jam” kļūst par tradīciju, septembrī tie norisināsies katru sestdienu, bet oktobrī katru trešdienas vakaru. Sanākot kopā, „Total Jam” piedalīsies divi vai vairāki uzaicinātie mūziķi, kuriem varēs pievienoties ikviens skatītājs, kas vēlēsies izmēģināt sevi "džemošanā".

„Totaldobže” ir mākslinieku radīta platforma mūzikai un mākslai, kas atrodas vecās „VEF” rūpnīcas teritorijā. Starp pamestām rūpnīcas ēkām mūsdienās tur iemitinās mākslinieki, radot jaunu radošo telpu un iedvešot ēkās mazliet dzīvības. Vecās rūpnīcas teritorijā ir atrodams bārs, kafejnīca, šausmu trase un mākslas centrs „Totaldobže”, kas ir gan kafejnīca, gan koncertzāle gan arī visu veidu mākslas izpaušanās telpa.

Ieeja pasākumā bezmaksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti