Latvietis iegūst 2. vietu starptautiskās lidošanas sacensībās vēja tunelī

Toms Īvāns (25) ieguvis 2. vietu "Flight Fighters" - starptautiskās sacensībās lidošanā vēja tunelī, informē "Aerodium" pārstāve Līga Gablika.

Sacensības notika "Gravity Indoor Skydiving" Bahreinā, 2. - 3. decembrī. Sacensībās gan individuālajās, gan komandu disciplīnās piedalījās 85 pasaules labākie lidotāji no Bahreinas, Austrālijas, Singapūras, Francijas, Lielbritānijas un citām valstīm.

“Sacensībās piedalījos prestižajā freestyle disciplīnā. Tā ir sarežģītāka par citām, jo, lai tajā piedalītos, ir jāizstrādā horeogrāfisks priekšnesums. Tiek vērtēta ne tikai triku izpildes precizitāte un sarežģītība, bet arī izveidotā horeogrāfija un sinhronitāte ar mūziku. Man pašam izaicinoši bija tas, ka, atšķirībā no visiem citiem dalībniekiem, ikdienā lidoju un trenējos atvērtā tipa vēja tunelī, taču sacensības notiek tuneļos, ko ieskauj sienas. Adaptēšanās rada vēl papildus piepūli, lai demonstrētu labu sniegumu,” atzina Toms Īvāns.

Īvāns ar lidošanu nodarbojas kopš 2012. gada un ir kļuvis par vienu no pasaulē pieredzējušākajiem lidotājiem un šovmeņiem. Īvāns ir ieguvis dalīto 7./8. vietu pasaules čempionātā lidošanā "World Cup of Indoor Skydiving", uzstādījis Pasaules Ginesa rekordu, izpildot visvairāk triku vienas minūtes laikā vēja tunelī, izstrādājis horeogrāfiju un kā lidotājs atveidojis Jack Sparrow lomu Šanhajas Disnejlendas “Karību jūras pirāti” šovā, kā arī kā lidošanas instruktors, šovmenis un treneris piedalījies citos "Aerodium" projektos ASV, Kanādā, Ķīnā, Argentīnā, Peru, Somijā, Dānijā, Spānijā un citur.

“Gravity Indoor Skydiving” ir "Aerodium"franšīzes vēja tunelis, kas radīts Bahreinas karaliskajai ģimenei. Šis ir viens no pasaulē augstākajiem vēja tuneļiem. 2018. gadā tajā notiks pasaules čempionāts tuneļu lidošanā “World Cup of Indoor Skydiving”, kur Latviju pārstāvēs Toms Īvāns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti