Kultūras ziņas

Klajā laists kalendārs «Aktrises 2016»

Kultūras ziņas

Gads mūzikas skaņās

«Labvēlīgais Tips» dodas uz Kurzemi

«Labvēlīgais tips» dodas Jaungadu sagaidīt Kurzemē

Grupa “Labvēlīgais tips” dodas sagaidīt jauno gadu Kurzemē. 29. decembrī grupa rūpēsies par atmosfēru Ventspilī, bet gadu mijā – Liepājā.

Grupas pastāvēšanas vēsturē bijuši vien nedaudzi gadījumi, kad mūziķi jauno gadu sagaidījuši mājās. Gada nogales pasākumu maratons “Labvēlīgajam tipam” ir ierasta lieta, kad profesionalitāte ņem virsroku pār personīgu svētku svinēšanu.

"Agrāk to uztvēra tomēr vairāk kā izklaidi, balli vai tingeltangeli. Tagad tas daudziem ir pārvērties par darbu," atzīst Andris Freidenfelds. Savukārt Ģirts Lūsis atceras, ka vienu laiku grupa jauno gadu sagaidījusi uz Vanšu tilta, pārskrējienā "no Pārdaugavas uz Vecrīgu".

"Jo bieži vien iznāca būt vairākās vietas," papildina Freidenfelds. "Tieši uz tilta izkāpām ārā, paskatījāmies salūtu un devāmies un nākošo vietu."

29. decembrī grupa dodas ceļā uz koncertu Ventspilī, bet jauno gadu sagaidīs Liepājā. Ir arī jau gatavs plāns, kā pavadīt gada pirmo nakti.

"Graciozā braucienā atpakaļ uz Rīgu," atklāj Freidenfelds. "Naktī pretī skaistajiem un brīnišķīgajiem baznīcu un viduslaiku torņiem."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti