«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupa «Četrīši»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātajs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija grupa "Četrīši" no studijas "Rasa". Viņi skolotājas Sindijas Tropas uzraudzībā apguvuši dziesmu "Vējš" ( Dace Robule/ Dace Robule).

Studijas "Rasa" grupā "Četrīši" dzied Rasa Bondare (trīs gadi), Patrīcija Gražule (seši gadi), Ričards Rozmiss (pieci gadi) un Martins Krūcis (pieci gadi). Kvartets kopā dzied kopš septembra. Maija beigās studija "Rasa" izdos mūzikas albumu ar Ričarda vecmāmiņas Daces Robules dziesmām. Diskā būs dzirdama arī dziesma "Vējš", kuru "Četrīši" izpildīs kopā ar saviem grupas biedriem.

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi. 

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti