Daugavpils Rotko centrā uzstāsies angļu brīvās improvizācijas grupa «AMM»

Perkusionists Edijs Prevo un pianists Džons Tilburijs jeb improvizācijas grupa "AMM" no Lielbritānijas trešdien, 18. septembrī plkst. 17:00, sniegs koncertu Marka Rotko 110. jubilejas svinību ietvaros.

„AMM” darbojas jau no 1965.gada, kad grupa bija vesels ansamblis. Tas ir ilggadējs muzikālās, brīvās improvizācijas projekts, kas gadu gaitā ir mainījies un attīstījies. Laikam ritot arī grupas sastāvs ir nepārtraukti mainījies. Grupa savā sastāvā ir piedzīvojusi daudzus profesionālus mūziķus kā Kīts Krovs, Korneliuss Kardjū, Džons Bučers un daudzi citi profesionāļi.

Šobrīd grupā ir perkusionists Edijs Prevo, kas ir „AMM” nemainīgs loceklis, tagad grupā ir arī pianists Džons Tilburijs. Ansambļa veikums ir atzīts kā liels ieguldījums improvizētās mūzikas attīstīšanā elektroakustiskās improvizācijas, brīvās improvizācijas un frīdžeza žanru veicināšanā.

Koncerta laikā mūziķi ir ļoti koncentrēti, lai spētu izveidot muzikālu stāstu, kas ir impovizēts un unikāls, bet tomēr ieturēts pašnoteiktās loģikas robežās.

Pasākumu rīko nepieradinātās mūzikas biedrība „Skaņu Mežs” sadarbībā ar Daugavpils Rotko mākslas centru un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti