Čivle: Dažkārt vajag pavisam maz, lai dzīve kļūtu krāsaināka

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Jau vēstīts, ka šogad gaismas festivāls "Staro Rīga 2014" pirmo reizi sāk līdzdalības programmu "Rīgas karnevāls". "Dažkārt vajag pavisam, pavisam maz un dzīve kļūs krāsaināka, pilsēta gaišāka un mēs visi priecīgāki," mudinot cilvēkus iesaistīties pilsētas izgaismošanā, Latvijas Radio rīta raidījumam "Labrīt!" pavēstīja nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle.

Atsaucoties aicinājumam "Izgaismo savu pilsētu!", gan uzņēmumi un iestādes, gan iedzīvotāji festivāla laikā līdz 18.novembrim ir aicināti veidot krāsainas gaismas instalācijas namu logos un uz māju fasādēm.

Līdzdalības akcijas objekti un festivāla pamatprogramma veidos svētku noskaņojumu visā pilsētā, kopumā starojot un gaismojot vairāk nekā 100 vietās pilsētā.

Ir vajadzīga saņemšanās un radoša dzirksts," teic Diāna Čivle. "Īstenībā dažkārt vajag pavisam, pavisam maz - vai nu tā ir ieskrūvēta krāsaina lampiņa, vai arī ļoti daudzi ļoti vienkārši paņēmieni - un dzīve kļūs krāsaināka, pilsēta gaišāka un mēs visi priecīgāki."

Izgaismoto objektu autori ir aicināti ievietot savus objektus interaktīvā kartē, kas no 30.oktobra ir pieejama "Staro Rīga" mājaslapā.

Kā jau vēstījām, gaismas festivāls "Staro Rīga 2014" norisināsies piecu vakaru garumā - no 14.novembra līdz 18.novembrim ik vakaru no plkst.18 līdz 23.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti