Bastejkalnā pirmoreiz notiks „Rīgas Ziemošanās” karnevāls

Bastejkalnā Rīgā šodien pirmoreiz notiks brīvdabas karnevāls „Rīgas Ziemošanās”, ko rīko nodibinājums „Rīga 2014” un „Lattelecom”. Visas dienas garumā lieli un mazi interesenti varēs piedalīties ziemas atrakcijās, sacensībās un dažādās izklaidēs, kas noslēgsies ar ziemas balli.

Visi pasākuma viesi aicināti ierasties dažādu Rīgas simbolu maskās vai tērpos - kļūt gan par Lielo Kristapu, gan kanāla pīli, Melno kaķi vai bebru. Galvenais Rīgas simbols tiks izvēlēts pasākuma laikā. „Rīgas Ziemošanās” sāksies pulksten vienos dienā un turpināsies līdz pat vakaram.

„Bastejkalns būs pilns ar dažādām aktivitātēm, kurās mēs visi varēsim piedalīties. Pārsvarā tajās būs daudz jākustas, tā kā līdzi noteikti jāņem kaut vai tautā tā sauktie „padibeņi”, uz kuriem varēs šļūkt lejā. Tāpat mums būs labirints, hokejs, skursteņslauķu skola, jocīgo braucamrīku darbnīca un trase. Būs arī Lielā Kristapa tēvu stafete, tā kā - tēti, ņemiet līdzi savus bērnus un gatavojieties! (..) „Rīgas Ziemošanās” - tas ir kārtīgs karnevāls, tāpēc jāģērbjas ne vien silti, bet arī gana krāšņi, lai pašiem būtu sārti vaigi un liels prieks,” aicina pasākuma vadītājs Uģis Joksts.

Pasākuma rīkotāji cer, ka „Rīgas Ziemošanās” kļūs par ikgadēju pasākumu. Plānots, ka īpaši krāšņs tas būs nākamgad, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti