4. studija

Ko darīt ar svešu parādnieku vēstulēm?

4. studija

Grib patriekt arī Āgenskalna puķu kiosku tirgotājus

Kur jāizmet svētku eglīte- atkritumu kontenerī vai līdzās tam?

Kur jāizmet svētku eglīte - atkritumu konteinerā vai līdzās tam?

Pēc tam, kad Zvaigznes diena ir pavadīta, daudziem ir aktuāls jautājums, ko darīt ar Ziemassvētku eglīti. “Rīgas namu pārvaldnieks” eglītes aicina novietot pie atkritumu konteineriem, no kurienes tās aizvedīs bez papildu maksas.

Lai ar skujām nepiebirdinātu kāpņu telpu un nesadusmotu kaimiņus, daudzi izvēlas bijušo svētku rotu mest laukā pa logu vai balkonu.

“No atkritumu viedokļa eglītes ir tāds pats atkritums kā jebkurš cits, no kā cilvēks vēlas atbrīvoties. Līdz ar to, ja vien nama apsaimniekotājs, kas slēdz līgumus par atkritumu izvešanu, nav izveidojis kādu atsevišķu eglīšu savākšanas akciju vai veidu, tad droši vien pareizākais būtu tieši tāpat ievietot konteinerā. Vēlams būtu arī pirms tam to sadalīt, lai aizņem mazāk vietas, lai nav jāmaksā par tukša gaisa izvešanu no konteineriem,” skaidro Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Vides pārvaldes priekšniece Evija Piņķe.

Citādāk gan uzskata pašvaldības SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP), kas aicina visus klientus novietot eglītes blakus atkritumu konteineriem, kur tās tiks savāktas un izvestas bez papildu maksas.

“Eglītes nav jāliek konteinerā, eglītes ir jānovieto blakus konteineram, un tās tiks izvestas. Šis piedāvājums ir spēkā līdz 31.janvārim,” informē RNP preses pārstāvs Krists Leiškalns.

Ja apsaimniekotājs nav ziņojis par speciālu eglīšu savākšanu un bezmaksas izvešanu, tad gadās, ka eglītes pie atkritumu konteineriem mētājas pat mēnešiem ilgi, jo daudzi atkritumu izvedēji iztukšo tikai konteinerus un nesavāc to, kas novietots tiem blakus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti