Par Rīgas krāšņāko dobi atzīst ziedu kompozīciju Kuldīgas un Slokas ielu krustojumā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Par Rīgas izteiksmīgāko puķu dobi dārznieku un Rīgas domes pārstāvju vērtējumā šogad atzīta vasaras ziedu kompozīcija Kuldīgas ielas un Slokas ielas krustojumā Āgenskalnā, informēja SIA “Rīga meži” pārstāve Ieva Bērziņa,

SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” dārznieki katru gadu jūlijā mērojas spēkiem, kuram izdevusies krāšņākā un videi atbilstošākā vasaras puķu dobe. Vairāk nekā 80 dobju, ziedu piramīdu un vāžu konkurencē par 2021. gada Rīgas izteiksmīgāko un krāšņāko atzīta Kuldīgas un Slokas ielu krustojumā esošā vasaras puķu dobe. Taču īpaši atzīmējams, ka visi stādījumi bija aizraujoši un ka karstajā un sausajā vasarā Rīgas dārznieki spēja nodrošināt atbilstošu kopšanu, tai skaitā laistīšanu. 

Dobes vērtēja vairāk nekā 30 Rīgas dārzu un parku dārznieki, iecirkņu speciālisti, darbinieki, kā arī Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta pārstāvji, kuri puķu pilnziedā dodas iepazīt kolēģu veikumu. Pēc visu stādījumu apskates katrs speciālists aizklāti balso par trim dobēm, kas patikušas visvairāk.

Kopumā šogad apstādījumos iedēstīti vairāk nekā 70 tūkstoši stādu. Vienā dienā Rīgas dārznieki spēj iestādīt līdz pieciem tūkstošiem stādu. Lielās dobes tiek dēstītas talkās, kad strādnieki jau agrās rīta stundās tiekas pie puķu dobes, pēc projekta skices uz zemes zīmē rakstus, pēc tam tos aizpildot ar stādiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti