Video ieskats akcijas «Nepaej garām!» nometnē

Latvijas Televīzijas (LTV) žurnālisti Gusts Kikusts un Karīna Rubene pirmdien, 5. augustā, viesojās Pļaviņu novadā, atpūtas kompleksā ''Mežezera stāsts'', kur satika bērnus vienā no akcijas "Nepaej garām!" nometnēm. Tās norisinās, pateicoties cilvēkiem, kuri saziedoja līdzekļus, lai bērni gūtu neaizmirstamas emocijas un piedzīvojumiem bagātu vasaru.

Karīna nometnē novēroja, "cik ļoti sociāli gudri, taisnīgi savā ziņā te bērni aug, pateicoties nometnēm". Viņai patīkamu pārsteigumu sagādāja arī novērotais tautas bumbas spēlē, kur stiprākie iekļāvuši arī vājākos.

Joprojām darbojas akcijas ziedojumu tālrunis – 90006484, uz kuru piezvanot, iespējams ziedot 1,42 eiro. Tāpat ziedot iespējams internetā, Latvijas Bērnu fonda mājaslapā – ziedojumi.lbf.lv, atstājot anonīmu ziedojumu kādā no visā Latvijā izvietotajām ziedojumu kastītēm ar Latvijas Bērnu fonda logo vai veicot pārskaitījumu nodibinājumam “Latvijas Bērnu fonds” (reģ. nr. 40008018725, a/s “SEB BANKA”, konta nr. LV42UNLA0002000707402), kā maksājuma mērķi norādot “Vasaras nometnes”

Labdarības akcijā “Nepaej garām!” šogad līdz Lieldienām saziedoja 31 700 eiro. Par saziedotajiem līdzekļiem Latvijas Bērnu fonds vasarā rīko ikgadējās nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām. Par saziedoto tajās šovasar var piedalīties vismaz 400 bērnu. Nometnes ir iespēja aizmirst ikdienas rūpes kā bērniem, tā vecākiem. Tās māca draudzēties un rūpēties par citiem, ļauj pilnveidot radošās prasmes un attīstīt talantus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti