Vienkāršos Krievijas robežas šķērsošanu tūristiem

No 15. decembra robežšķērsošanas vietā Grebņeva uz Latvijas robežas un tai pretī esošajā robežšķērsošanas vietā uz Krievijas robežas abu valstu muitas dienesti testa režīmā īstenos pilotprojektu "Vienotais zaļais koridors fiziskām personām", kas paātrinās un vienkāršos ceļotāju - privātpersonu iespējas šķērsot robežu.

"No 15. decembra līdz 15. janvārim testa režīmā tiek īstenots Krievijas un Latvijas muitas dienestu pilotprojekts "Vienotais zaļais koridors fiziskām personām". Ieguvēji būs tūristi un citi ceļotāji, kuriem nav deklarējamu preču ne izceļošanas, ne ieceļošanas valstī," stāsta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāve Kristīne Augstkalne-Jaunbērziņa. "Braucot ar vieglo automašīnu, robežu varēs šķērsot ātrāk."

Personām, kuras izbrauc no valsts ar vieglo automašīnu, muitas darbinieki izsniegs "Vienotā zaļā koridora" kontroles talonu, kuru jāiesniedz muitas amatpersonai pie otras robežas, turpina VID pārstāve.

Ar šo talonu viņu apkalpos prioritārā kārtā," skaidro Augstkalne-Jaunbērziņa.

Tomēr "visām personām, tajā skaitā, šķērsojot robežu pa vienoto zaļo koridoru, ir jāaizpilda un jāiesniedz muitas amatpersonai Akcīzes preču pārvietošanas paziņojums".

Lai saīsinātu robežas šķērsošanas laiku, muita aicina paziņojumu aizpildīt jau pirms ierašanās robežpunktā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ceļošana
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti