Tviterapskats: Veselības vēlējumi prezidentam un deputāta loģikas izsmiešana

Šonedēļ  #NBAvote mirkļabirku nomainīja labas veselības vēlējumi prezidentam Vējonim un izsmejoši tvīti, veltīti deputātam Jānim Dombravam un viņa loģikas spējām.

Ar pamatīgu satraukumu tika iesākta nedēļa tviterī, tas nedarbojās. Iedomājieties to briesmīgo čivinātāju izmisumu brīdī, kad tiek konstatēts, ka tviteris neiet, bet ietvītot un pavēstīt to visiem citiem nav iespējams. Pilnīga bezizeja. Pasaules gals. Bet gods, kam gods, “Neatkarīgās Rīta Avīzes” tviterkonts tūlīt pēc tviterdarbības atjaunošanas steidz tajā visiem pavēstīt, ka tviterdarbība ir traucēta visā pasaulē. Tā teikt, labāk vēlu nekā nekad.

 

Iespējams, tviteris bija saguris no trakā NBA zvaigžņu spēles balsojuma, tomēr mūsu Kristapam Porziņģim neizdevās iekļūt zvaigžņu spēles sākumsastāvā, pietrūka aptuveni 100 000 balsu.

Sarūgtināts par to ir politiķis Vents Armands Krauklis @VentsAKrauklis: Porziņģa neiebalsošana NBA zvaigžņu spēles sākumsastāvā rāda, cik tomēr maz Latvijā ir sabiedriski aktīvu, patriotisku cilvēku. Diemžēl.

Nevajag krist depresijā un kaisīt sev pelnus uz galvas, mierina citi. Raivis Šulcs, piemēram, saka @McRaivii: Drīzāk Porziņģa iebalsošana tik augstā vietā (sestā starp garajiem un desmitā starp visiem) rāda, ka mums to (patriotu) ir ļoti daudz.

Vēl nedaudz jāpaciešas un jāuzgaida, Kraukļa kungu pamāca Sarmīte Kolāte @Sarmite_Kolate: Jau pirmajā gadā - NBA zvaigžņu spēle ir tomēr tā kā nedaudz pārspīlēti.

Bet vīterotājs Jānis Tančers aicina visā saskatīt labo un priecāties par to, ka galvenais uzdevums – pilnīgi visās, valstiskās, politiskās vai sportiskās jomās - ir izpildīts, jo @JeteBurkanciema: Lai vai kā, bet igauņi apsteigti.

Prezidenta veselība arī, protams, satrauc tviterlietotājus, un zem mirkļabirkas #PrezidentVeselojies birst laba un izturības vēlējumi Vējonim no Latvijas malu malām, un jo īpaši sirsnīgi ir daudzo skolēnu un klašu sagatavotās kopbildes prezidenta atbalstam.

Antropologs un bijušais izglītības ministrs Roberts Ķīlis @centab3 savukārt zina - slimības nerodas tāpat vien, to ārstēšana ir tikai seku likvidēšana, ir jāmeklē cēloņi, tādēļ viņš liek lietā visas savas zināšanas un secina - raganu būšana:

Var jau būt, ka bijušais ministrs, to rakstot, lietojis kādu stiprāku ķimikāliju, spriež tviterlietotāji, tomēr atviegloti secina – vismaz maģijas un pesteļošanas pamatus viņš skolu programmās nepaspēja iekļaut.

Lai gan devis iespēju par sevi pazoboties, Ķīlis ar savu loģiku izsprūk visai viegli, ja salīdzinām ar politikas tīņa Nacionālās apvienības valdes locekļa Jāņa Dombravas izsmiešanas māniju. Tviterlietotāju uzmanības centrā viņš nokļūst pēc sava retoriskā jautājuma:

Elementāras zināšanas ekonomikā palīdzētu to saprast, pamāca pieklājīgākie tviterlietotāji, bet citi metas deputātu izsmiet, teju vai tieši jautājot, kā Rudolfs Freimanis ‏@Freimaniss @janisdombrava: Tu muļķis vai izliecies?

Savukārt tviterlietotāja Laura ‏zina teikt, ka zinātnieki tagad @vaaveres @janisdombrava saka, ka batie lāči izmirst, žēl...man patika tā grupa.

Ātri vien top mirkļabirka #DombravasLoģika, kurā viens pēc otra birst analoģiski domugraudi un asprātības. Piemēram, Ilze Žeivote ‏@IlzeZeivote saka: LV iedzīvotāju skaits sarūk. Kas notika ar statistiku, ka pasaule pārapdzīvota?

Māris בּן-Ūdris ‏@arlekiins vaicā: Ja amerikāņi ir cēlušies no eiropiešem, kāpēc eiropieši vēl eksistē?

Ja reiz tie ir kartupeļi “free”. Kāpēc par tiem ir jāmaksā? - neizpratnē ir Raimonds Šiferis ‏@raimondssiferis.

Bet Tomu Lūsi moka neizpratne par to, kādēļ ‏@_affair Grīziņkalnā joprojām aug koki. Kur palika tie, kas teica, ka Latvijas meži tiek izcirsti?

Bet tviterapskata noslēgumā – labas ziņas visiem tiem, kuri sūkstās par visiem tiem bagātajiem, kuriem pieder lielāka daļa pasaules naudas un mantas. Veicot nelielus aprēķinus, finansists Pāvels Šnejersons @P_Snejersons saka: Labas ziņas! Ja jums pieder dzīvoklis Zolitūdē bez kredīta, esat iekš pasaules bagātāko cilvēku top 10%, bet, lai būtu turīgāks par pusi no pasaules iedzīvotājiem, jums pietiks ar dzīvokli Krāslavā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti