Tviterapskatā 8.marts, mildronāts, aplokšņu algas un bērnu žurnāli

Neērtais 8.marts, cietumu piepildīšanas plāni, mildronāta slavas brīdis un bērnu žurnālu gals ir būtiskākās norises šonedēļ, kuras saistījušas tviterlietotāju uzmanību un mudinājušas uz nopietniem un ne tik nopietniem komentāriem.

Gluži kā sliežu platuma un virzienu rietumu vai austrumu cīņa ir arī 8.marts – Starptautiskā sieviešu diena. Svētku būtība Rietumu pusē – aktualizēt sieviešu cīņu par vienlīdzīgām tiesībām un iespējām, pret diskrimināciju un vardarbību; padomju tradīcija – sveikt sievietes šai dienā.

"Nevar saprast, tad ir brīv` tev to svinēt vai nē," apjucis ir Māris Ūdris @arlekiins. Nevajag sev liegt to prieku - viņu un citus apjukušos pamāca Arvis Villa @Skepse, jo viņš svin, bet tas nenozīmē to, ka viņš darba kolēģēm nestu  tulpes, ''Rafaelo'' un ''Martini Asti''. Un ziniet, pareizi vien darīja, jo pastāv risks uzrauties uz tādu kā Ksenija Andrijanova @and_kse "Mīlu šo dienu!" viņa saka, jo "Var sist pa seju večiem, kas nepatīk, aizbildinoties ar to, ka viņu sveicieni diskriminē un neesam PSRS."

Uz to visu var paskatīties tā filozofiski,  rezumē Ilmārs Šlāpins @ilmars_slapins:

Sievietes ļoti sapriecināt centās Rīgas domes vadītājs Nils Ušakovs, pozējot pie tulpju puķu kalniem, šādas bildes kā īpaši apmaksāta reklāma ievietota sociālajos tīklos, ziņojot par to, ka Nils ar biedriem tūlīt pat došoties svētku maršrutā pa domes kabinetiem. "It kā jau domāts laikam sirsnīgi, bet mēs līdzīgi bērnībā rullējām pa fermu un izdalījām barību lopiem." - ironijas indi aiz zobiem netur Edgars Kupčs ‏@edgarskupcs: "Par kādu piķi lakstus pirki, no rīdzinieku maka, kabatas?" – ir populārākais sociālajos tīklos uzdotais jautājums.

Nils atbild lakoniski: "no savas". Ej nu saproti, kāda kabata un maks ar to tiek domāts.

Grūti jau Nilam iet – tik daudz naida internetā – šādās situācijās bieži palīdz kaķi, tādēļ arī viņš cer iegūt kādas simpātijas, publicējot kaķīti tukšā puķu kastē, bet nekā... tviterlietotāji saskata kārtējo informatīvo kampaņu un iespēju pasmieties – kaķi puķes norijuši, tie smej, bet biedrs Dže ‏@Dzherijs  pieļauj, ka tiek gatavota kampaņa: "Citdien izrādīsies, ka kaķi apēduši astoņas tonnas asfalta, divus bērnudārzus un vispār pilsētas budžetu."

Latvija var. Patiešām lepna ir nācija par mūsu medikamenta ''Mildronāta'' vārda izskanēšanu pasaulē, slavenās un bagātas Krievu tenisistes Šarapovas nedienām, iekrītot dopinga kontrolēs. Kā zināms, mildronāts pavisam nesen iekļauts aizliegto preparātu sarakstā un nedienas ar to jau ir vairākiem krievu sportistiem. Pasaules ietekmīgākie mediji raksta un skaidro, kas ir mildronāts un ko tas dara – labāku publicitāti pat par naudu nenopirkt, priecājas tviterlietotāji.

"Izrādās, latviešiem ir brrrriesmīgs ierocis, lai atriebtos krieviem par "šaušalīgajiem pāridarījumiem", un tas ir MILDRONĀTS!(aplausi studijā)," joko Edgars Raginskis @koleegjis

Vieni cer steidzami iepirkt medikamenta ražotāja akcijas, otri, šais dienās tik daudz jauna uzzinājuši par to, – apsver domu sākt lietot mildronātu. Un parādās arī ziņas par to, ka atsevišķās aptiekās tas sāk kļūt par deficītu, jo Voldemāra Burģa @voldemars vārdiem sakot:

"Īsts patriots bieži ēd Latvijas šprotes un dzer mildronātu."

Šonedēļ tika pamanīts arī Saeimas darbs – pieņemot likumu par kriminālatbildību „aplokšņu algu” maksātājiem. Atzinīgi vārdi par to tviterī, vien aktuāls ir jautājums – "Vai cietumā vietas pietiks visiem likuma pārkāpējiem?" Jā, varbūt būs jāizvēlas – likt cietumā visus VID darbiniekus vai visus aplokšņu algu maksātājus, smaida dusmīgais tviterlietotājs "angry by default" @ieva_w

Savukārt, sagaidot ziņu par aizturētiem astoņiem robežsargiem un vienu muitnieku kontrabandistu grupējumā – tas droši vien, lai VID nejustos vientuļi – skumji novelk Māris Antonevičus @marisons.

It kā ar to vēl nebūtu gana, šonedēļ vēl viena skumja vēsts – vairs neiznāks bērnu žurnāli „Zīlīte” un „Ezis”. "Nepārziemoja ne ezis ne zīlīte," teic Spunde @sp_un_de, viņam līdzi skumst Aidis Tomsons un Andris Teikmanis, arī Dzintris Kolāts un vēl jo daudzi, daudzi dzīvē pieredzējuši tviterlietotāji.

"Niša paliek brīva un gan jau kāds to aizpildīs," joko Magda Lēna @LaukuDraiskule Aizklapēto "Zīlītes" un "Eža" vietā tikšot izdots žurnāls pašiem mazākajiem

"Ko stārķi Tev nestāsta".

"Laikam jau visu negāciju ir par daudz un arī mildronātu nedzer mūsu jaunais premjers Kučinskis," vērtē tviterī, uzzinot, ka, pat vēl mēnesi nenostrādājušais Ministru prezidents nolēmis doties atvaļinājumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti