Rīgas «Dinamo» spēlē pieticīgi vairākumā un zaudē trešo reizi pēc kārtas

Rīgas "Dinamo" trešdien mājās ar 1:2 zaudēja Horvātijas klubam Zagrebas "Medveščak" un cieta trešo zaudējumu pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Mājinieki sešas reizes spēlēja skaitliskā vairākumā, taču vārtus atšķirībā no pretiniekiem pārsvara izspēlē neguva.

Vienīgos vārtus "Dinamo" guva Tims Sestito, kurš mājiniekus pirmajā trešdaļā izvirzīja vadībā. Savukārt viesi otrajā periodā divreiz rezultatīvi nospēlēja skaitliskajā vairākumā.

Labu iespēju atklāt rezultātu pirmajā trešdaļā neizmantoja Andris Džeriņš, kurš pēc atgriešanās laukumā no noraidīto soliņa izslidoja viens pret viesu vārtsargu Deniju Teiloru, kuru pārspēt tomēr nespēja. Toties trešdaļas vidū Sestito individuāli apspēlēja gan aizsargus, gan Teiloru, un rezultāts kļuva 1:0.

Nelabvēlīgs pavērsiens mājiniekiem otrā perioda sākumā bija Krišjāņa Rēdliha noraidījums līdz spēles beigām par bīstamu sitienu ar ceļgalu, kā arī piecu minūšu noraidījums, ko "Medveščak" pārvērta divu vārtu guvumā un pārņēma vadību. Ese Sārinens ātrā uzbrukumā panāca neizšķirtu, bet Mareks Kvapils garāku izspēli noslēdza ar precīzu metienu Joakima Eriksona sargāto vārtu tuvajā stūrī. No trešo vārtu zaudējuma mazākumā "Dinamo" izglāba vārtu konstrukcija. Mājinieki līdz pārtraukumam vēl trāpīja pa "Medveščak" vārtu stabiņu pēc Kaspara Saulieša metiena, taču izlīdzinājumu nepanāca.

Pēdējā trešdaļā laukumā bija vairāk asumu un abpusēju noraidījumu, taču "Dinamo" tas nepalīdzēja sasparoties, lai panāktu izlīdzinājumu. Mača izskaņā neko nedeva arī vārtsarga aizstāšana ar laukuma spēlētāju.

Savainojuma dēļ "Dinamo" uzbrukumā nebija Fēliksa Šica, savukārt pirmoreiz šosezon pēc traumas sadziedēšanas laukumā devās Māris Bičevskis.

Abu komandu pirmajā spēlē šosezon septembra sākumā Zagrebā "Medveščak" ar 2:1 uzvarēja pagarinājumā.

Nākamās spēles "Dinamo" būs piektdien mājās pret Bratislavas "Slovan" un svētdien jau viesos pret Maskavas "Spartak".