Sluckis uzvar Latvijas un Igaunijas apvienotajā triatlona čempionātā

Nedēļas nogalē Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionāta triatlonā garajā ("half-Ironman") distancē pārliecinošu uzvaru izcīnīja latvietis Rinalds Sluckis, aģentūru LETA informēja sportista pārstāvji.

Sluckis distanci, kurā sportisti pievar 1,9 kilometru peldēšanu, 90 kilometru riteņbraukšanu un 21,1 kilometra skriešanu, veica trīs stundās un 56 minūtēs.

Latviešu atlēts tuvāko sekotāju apsteidza vairāk nekā par desmit minūtēm.

"Šis ir mans pirmais gads profesionālajā triatlonā. Paveikt "half-Ironman" distanci mazāk nekā četrās stundās ir ļoti augstvērtīgs rezultāts, kas dod pašpārliecību un iedvesmu turpmākajiem startiem," izteicies Sluckis. "Esmu gandarīts, ka treniņu process ar trenera Romāna Meldera palīdzību ir bijis saplānots un realizēts tik labi, ka katrās sacensībās spēju progresēt un uzlabot iepriekš sasniegtos rezultātus."

Slucka nākamais starts paredzēts 7.jūlijā Frankfurtes pilsētā Vācijā, kur norisināsies Eiropas čempionāts "Ironman" distancē. Tur sportistiem jāveic 3,8 kilometru peldējums, 180,2 kilometru brauciens un 42,195 metru skrējiens.

Pagājušajā gadā Sluckis izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta "Ironman 70.3" sacensībās amatieriem.

Tāpat sportista kontā vairākas uzvaras "Ironman" Pasaules kausa posmos.

Kā ziņots, pērn Sluckis un Atis Brikovskis bija pirmie Latvijas triatlonisti, kuri startēja pasaules čempionātā "Ironman" distancē. Toreiz Sluckis ierindojās 97.vietā, bet Brikovskis finišēja 372.pozīcijā.