(papildināts)
Pasaules kausā basketbolā zināmi visi ceturtdaļfināla pāri, Eiropai piecas komandas (papildināts)
Čehijas izlases basketbolisti pirmdien Ķīnā ar 77:84 zaudēja Grieķijas valstsvienībai Pasaules kausa izcīņas otrās grupu kārtas spēlē, tomēr rezultāta starpība bija viņiem labvēlīga, lai pēc ASV uzvaras 89:73 pār brazīliešiem iekļūtu ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Turnīrā, kur noskaidroti visi ceturtdaļfināla pāri, cīņu par medaļām turpinās arī ASV izlase. Eiropu izslēgšanas turnīrā pārstāvēs piecas valstsvienības.
Spānija Eiropas grandu duelī uzvar Serbiju un ceturtdaļfinālā tiksies ar Poliju
Spānijas vīriešu basketbola izlase svētdien svinēja uzvaru Ķīnā notiekošā Pasaules kausa otrā posma turnīra noslēdzošajā spēlē, tiekot pie parocīgas pretinieces ceturtdaļfinālā, `kamēr atpalicēju turnīrā Irāna un Nigērija nodrošināja ceļazīmes uz 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.
(papil...
Serbijas basketbolisti pārliecinoši turpina pret Puertoriko, 1/4 finālā tiek vēl trīs valstis (papildināts)
Serbijas basketbola valstsvienība piektdien Ķīnā ar 90:47 uzveica Puertoriko izlasi pirmajā spēlē otrās grupu kārtas turnīrā un Pasaules kausa izcīņā turpināja krāt pārliecinošas uzvaras, liecina rīkotāju informācija. Pēc piektdienas vakara spēlēm kļuva skaidrs, ka serbi tāpat kā bez zaudējumiem spēlējošie Spānijas, Polijas un Argentīnas basketbolisti jau nodrošināja dalību ceturtdaļfinālā.