Bērnu sporta uzrēķini

Sports, kas attīsta ātrumu un komandas garu. Kas jāzina topošo florbolistu vecākiem
Florbola iekļaušana olimpiādē ir tikai laika jautājums. Turklāt Latvijas florbolisti ir guvuši starptautisku atzinību, tādēļ interese par šo sporta veidu pieaug. Kā izrādās, florbols ir gana plaši pieejams Latvijā, un vecākiem nav problēmu sūtīt savas atvases trenēties tieši šajā sporta veidā. Vairāk par iespējām trenēties florbolā stāsta treneris un Latvijas Florbola savienības Jaunatnes komitejas vadītājs Ivo Solomahins.
Sports spītīgajiem un mērķtiecīgajiem jeb kas jāzina nākamo kārtslēcēju vecākiem
Kārtslēkšana – viena no vieglatlētikas disciplīnām, kurā arī Latvijas sportisti ir spējuši sevi pierādīt lielos sporta forumos. Cerības uz panākumiem, dalību olimpiskajās spēlēs ir arī daudzu bērnu sapnis. Vairāk par to, kad sākt treniņus šajā disciplīnā un kādas ir iespējas nākamajiem kārtslēcējiem, LSM.lv atklāj Latvijas kārtslēcējs un nu jau arī kārtslēkšanas treneris Mareks Ārents.
«Bērnu sporta uzrēķini». Kāpēc ir jārunā par sistēmas balstīšanu uz vecāku naudas maku
No 13. oktobra līdz pat 10. novembrim Latvijas Televīzija īstenos sociālo kampaņu “Bērnu sporta uzrēķini”. Kārtējie valdības ierobežojumi ir iesituši pa pašiem sporta sistēmas pamatiem. Sistēmas, kura galvenokārt turas uz jauno sportistu vecāku pleciem, izmantojot viņu labticību, naivumu, fanātismu… Šīs un vēl citas neuzskaitītās īpašības tiek ekspluatētas, kad bērnu sporta apguves nodrošināšanai nepieciešams atvērt vecāku naudas maku.
Kustībā ir attīstība! Kā vecākiem pareizi izvēlēties bērniem piemērotu sporta veidu
Ikvienam bērnam ir nepieciešama kustība. Iemeslu tam ir ļoti daudz – veselība, attīstība, arī intelektuālā attīstība. Tam ir jābūt prioritārajam iemeslam, kādēļ vecāki savu atvasi sūta sportot. Nākotnes vīzijas, miljoni Nacionālajā hokeja līgā, Nacionālajā basketbola asociācijā, lielajā tenisā – tām nevajadzētu valdīt pār vecāku prātu, jo galvenais tomēr ir bērna veselība un attīstība.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt