Latvijā
Rīgas skolu ēdināšanas sistēmā nav reģistrējusies ceturtā daļa skolēnu
Talonu sistēma apmaiņā pret siltām pusdienām Rīgas skolās, visticamāk, tiks izmantota līdz pat šī mēneša beigām, informēja atbildīgās amatpersonas. Un tas nozīmē, ka, lai gan pirmā nedēļa ar līdzmaksājumu par pusdienām drīz būs aizvadīta, neērtības vēl būs jāpiecieš. Līdz šim ēdināšanas sistēmā nav reģistrējusies ceturtā daļa skolēnu, vairākiem vecākiem nauda par ēdināšanu esot noņemta dubultā, ko vakar esot izdevies novērst, tai pašā laikā turpinās darbs pie citu tehnisko problēmu risināšanas.
Rīgā novembrī plāno atklāt Sarkandaugavas pārvadu  (papildināts)
Sarkandaugavas pārvadu Rīgā plānots atklāt novembrī. Ceturtdien notika pārvada slogošanas darbi, kuru laikā pārbaudīja būves faktisko nestspēju un tā gatavību satiksmes atvēršanai. Sarkandaugavas pārvads ļaus būtiski atslogot Rīgas centru no kravas automašīnām un tranzīta braucējiem.
«Progresīvo» līderis Briškens: Sadrumstalotība sabiedrībā ir daudz plašāka nekā vien attiecībās starp krieviem un latviešiem
Latvijā nav attīstījies tāds Eiropai raksturīgs politiskais spektrs, kur ir pārstāvētas partijas ar spēcīgām ideoloģijām, bet sabiedrībā ir ļoti daudz sadrumstalotību, ne tikai etnisko, Latvijas Televīzijas raidījumā  ''Viens pret vienu'' uzsvēra partijas "Progresīvie" premjera amata kandidāts un nu jau arī jaunievēlētās Saeimas deputāts Kaspars Briškens.
Virza tālāk ieceri par valsts apmaksātu veselības aprūpi tikai deklarētiem iedzīvotājiem (papildināts)
Lai atteiktos no dalīta veselības aprūpes finansēšanas modeļa ieviešanas un noteiktu vienotu valsts apmaksāto veselības aprūpi Latvijā deklarētajiem iedzīvotājiem, Saeima ceturtdien, 6.oktobrī, konceptuāli atbalstīja Veselības aprūpes finansēšanas likuma grozījumus. Tie paredz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus sniegt tikai Latvijā deklarētiem iedzīvotājiem.
Rīgā notiks militārās mācības «Namejs»
Līdz nedēļas beigām Rīgā notiks militārās mācības "Namejs", ceturtdien, 6. oktobrī, paziņoja Zemessardzes 1. Rīgas brigāde. Līdzīgas mācības notika arī pērn. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, kā pilsētvidē aizturēt bruņotu militāru spēku.
Konceptuāli atbalsta auto konfiskāciju par braukšanu reibumā (papildināts)
Par braukšanu alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko un citu apreibinošu vielu ietekmē būs kriminālatbildība. Turklāt tiks konfiscēts transportlīdzeklis, ar kuru pastrādāts noziegums. To paredz Saeimas ceturtdien, 6. oktobrī, vienbalsīgi otrajā lasījumā atbalstītie grozījumi Krimināllikumā.
LOSP aicina zemkopības ministra amatā atkārtoti virzīt Kasparu Gerhardu
Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina 14. Saeimā ievēlētos politiskos spēkus, kas šobrīd uzsākuši sarunas par valdības izveidošanu, jaunajā Ministru kabinetā zemkopības ministra amatu uzticēt līdzšinējam zemkopības ministram Kasparam Gerhardam. Viņš Saeimas vēlēšanās nekandidēja, bet vairākus gadus pārstāv Nacionālo apvienību (NA).
Brīvprātīgie: Krievijas–Latvijas robežu šķērsojušajiem Ukrainas bēgļiem nepieciešama lielāka palīdzība
Gandrīz kopš paša kara sākuma Ukrainā Krievijas–Latvijas robežu ik dienu šķērso simtiem Ukrainas kara bēgļu. Nonākot Latvijas pusē, uz vietas bēgļiem palīdz tikai brīvprātīgie, kuri uzskata, ka nepieciešama vēl lielāka palīdzība. Grebņevas robežšķērsošanas vietā diennaktī pāri robežai nonāk vidēji 350 cilvēku, kuri savu rindu Krievijas pusē zem klajas debess ir gaidījuši pat nedēļu. Pašlaik cilvēki tranzītā caur Latviju vēlas pēc iespējas ātrāk nokļūt Polijā vai Čehijā. 
Cīņa par līdzsvaru koalīcijā – kāpēc iebilst pret «Progresīvajiem»?
Iespējamās koalīcijas dalībnieku sarunas turpināsies ar "Apvienotā saraksta" un Nacionālās apvienības tikšanos. Šie abi politiskie spēki iebilst pret partijas "Progresīvie" iesaistīšanu koalīcijā. Viņi bažījas, ka ideoloģisku pretnostādījumu dēļ šādā sastāvā jau no pirmās dienas būtu traucēts valdības darbs un temps. Tāpēc triju partiju veidotam politisko spēku modelim alternatīvu neesot.
Konceptuāli atbalsta Lielstraupes pils nodošanu Cēsu novada pašvaldībai
Lielstraupes pils bez atlīdzības tiks nodota Cēsu novada pašvaldības īpašumā, lai nodrošinātu tās kultūrvēsturiskās vērtības saglabāšanu un aizsardzību, kā arī izmantošanu sabiedrības vajadzībām. To paredz Saeimas ceturtdien, 6. oktobrī, pirmajā lasījumā atbalstītais likumprojekts "Par nekustamā īpašuma nodošanu Cēsu novada pašvaldībai".
Steidz tīrīt dūmvadus un meklēt alternatīvus apkures risinājumus
Septembris un oktobris skursteņslauķiem ierasti ir smagākais darba cēliens. Taču šogad paralēli rutīnas dūmeņu tīrīšanai, par ko daudzi klienti atceras novēloti, meistari saņēmuši uzaicinājumus apsekot dūmvadus gadiem nelietotām krāsnīm un pat taupības krāsniņām, ko cilvēki uzstāda, lai mīkstinātu enerģētikas krīzes radītās finansiālās sekas.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt