Sadaļas Sadaļas
Latvijā
Jauns regulējums ļaus uzlauzt dzīvokļa durvis remondarbu veikšanai
Nereti daudzdzīvokļu namos nevar savlaicīgi veikt ne avārijas, ne plānveida remontdarbus. Iemesls gaužām vienkāršs – dzīvokļu īpašnieki nenodrošina piekļuvi meistariem, lai šos darbus veiktu. Šo situāciju risinās jauns regulējums, kas ļaus uzlauzt dzīvokļa durvis remontdarbu veikšanai.
Aicina izteikt viedokli par plānoto Preiļu pilsētas centra pārbūvi
Preiļos iedzīvotājiem arvien aktuālāks kļūst jautājums par Preiļu pilsētas centra labiekārtošanu un padomju laikā būvētās Preiļu autoostas izskatu un izvietojumu. Lai tālāk virzītu abu publisko teritoriju pārbūves un labiekārtošanas būvprojektu izstrādi, visi interesenti aicināti izteikt savu viedokli un priekšlikumus.
«Tautas panorāma»: Līvānu novadā vēlas redzēt pārmaiņas uz grants autoceļiem
Līvānu novadā iedzīvotāji visvairāk vēlas redzēt pārmaiņas uz grants autoceļiem. Daudziem ir grūtības sasniegt novada centru, kur pieejami dažādi pakalpojumi, it sevišķi bērniem. Priekšvēlēšanu cīņas galvenā intriga ir tā, ka ilggadējais pašvaldības vadītājs startē no citas partijas nekā iepriekšējos sasaukumos.
Iesaka pagarināt potēšanas intervālu starp «AstraZeneca» vakcīnas devām
Vadlīnijas neesot mainījušās. Joprojām tiekot uzskatīts, ka otro “AstraZeneca” vakcīnu pret Covid-19 ieteicams saņemt starp 9. un 12. nedēļu pēc pirmās potes. Tā norādīja Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētāja Dace Zavadska. Tomēr, saņemot otro poti, tuvāk 12. nedēļai var tikt sasniegta gan lielāka iedarbība, gan vakcīnu trūkuma apstākļos pa šo laiku var sapotēt vairāk cilvēku. 
Eksprezidente: Nav skaidrs, kāpēc otrā «AstraZeneca» vakcīnas deva pret Covid-19 bija jāatliek
Gan Valsts prezidenta un eksprezidentu, gan ministru, gan arī sociālās aprūpes centru iemītnieku vakcinācija pret Covid-19 ar “AstraZeneca” potes otro devu par vairākām nedēļām pārcelta tāpēc, ka nedaudz lielāka efektivitāte tiekot sasniegta, vakcīnu ievadot mazliet vēlāk. Proti, tuvāk 12. nedēļai, nevis devītajai. Tāds ir skaidrojums no Veselības ministrijas (VM). Un tas, kā izrādās, atšķiras no tā, kā domā mediķi. Piemēram, Stradiņa slimnīcas ārsti eksprezidentei Vairai Vīķei-Freibergai teikuši, ka nav problēmu vakcinēties ātrāk.
Kurzemes mežos atrod 2. pasaules kara laika liecības
Otrā pasaules kara laika liecības Latvija mežos tiek atrastas ik pa laikam. Tomēr šoreiz kādam vēstures entuziastam par privātā mežā Brocēnu novada Remtes pusē atrasto aizrāvusies elpa – munīcijas kastē bija ne tikai dažādi dokumenti, kas apliecināja piederību Latviešu leģiona 19. divīzijai, bet arī karavīra personīgās mantas. Tās zemē bija nogulējušas 76 gadus.
Liepājā pret Covid-19 gatava vakcinēties puse izglītības jomā strādājošo
Liepājas lielajā vakcinācijas centrā piektdien, 16. aprīlī, potes pret Covid-19 sāka saņemt pilsētas izglītības iestāžu darbinieki. Gatavi vakcinēties bija aptuveni puse Liepājā izglītības nozarē strādājošo – 734 personas. Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) priecājas par pedagogu prioritāru vakcināciju reģionos, taču norāda, ka saņemta informācija par represijām pret skolotājiem, kuri negrib vakcinēties. Liepājas Izglītības pārvalde informē, ka šādi signāli pilsētā nav bijuši. 
Bijusī iekšlietu ministre: Policijas akadēmijas atjaunošana neatrisinātu likumsargu darba kvalitāti
Pēc pēdējo dienu skaļajiem sevišķi smagiem noziegumiem aktuāls ir jautājums par valsts drošību. Jau vairākkārt runāts par Policijas akadēmijas atjaunošanu. Daļa uzskata, ka mācību iestādes likvidācija bijusi kļūda, un tagad mēs izjūtam tās sekas. Savukārt bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece uzskata, ka Policijas akadēmijas atjaunošana neatrisinātu likumsargu darba kvalitāti.
Nākamnedēļ policija pastiprināti kontrolēs braukšanas ātruma ievērošanu
Nākamnedēļ – no 19. līdz 25. aprīlim – Eiropas Savienības dalībvalstīs tiks organizēta Eiropas ceļu policijas tīkla akcija “Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļa”. Šīs nedēļas laikā visā Latvijā Valsts policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma ievērošanai, informēja policija.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt