Latvijā
Vēlētāju aptauja: 5% barjeru iekļūšanai 14. Saeimā pārvar 8 partijas (papildināts)
14. Saeimas vēlēšanās 5% barjeru iekļūšanai parlamentā varētu būt pārvarējuši astoņi politiskie spēki, liecina vēlētāju aptauja pie iecirkņiem ("exit poll"), ko vēlēšanu dienā, sestdien, 1. oktobrī, veica sabiedriskie mediji Latvijas Televīzija un Latvijas Radio, ziņu aģentūra LETA un Rīgas Stradiņa universitāte (RSU)
Atbildīgo iestāžu vērtējumā Saeimas vēlēšanas norit mierīgi
14. Saeimas vēlēšanās nav pieredzētas būtiskas problēmas vēlēšanu norisē un tām nepieciešamo informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmu darbā. Tāpat šajā dienā pārāk daudz darba nav bijis ne likumsargiem, ne Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB). Pastiprināti uzmanīt norises paredzēts arī pēc vēlēšanu iecirkņu slēgšanas.
Zirgu sētas «Klajumu» saimnieki Latgalē: Vēlēt – tas ir, kā kopt augļu koku
Arī dzīvojot trīs kilometrus no Eiropas Savienības ārējās robežas, vēlēšanām un to iznākumam gatavojas kā svētkiem. Uz zirgu sētai "Klajumi" tuvāko vēlēšanu iecirkni Kaplavā saimniekpāris Ilze Stabulniece un Viktors Piļščikovs dodas kopā, taču atzīst – katram sava izvēle, par ko balsot. Saeimas vēlēšanu rezultāti, viņuprāt, būs sabiedrības atspulgs, arī Latvijas pierobežā.
Viesturs Kairišs: Kara laikā Saeimas vēlēšanu aktivitātei jābūt lielākai
Doties balsot 14. Saeimas vēlēšanās ir pašsaprotams mūsu pienākums, ja gribam dzīvot neatkarīgā Latvijā, sarunā ar LTV uzsver Dailes teātra mākslinieciskais direktors Viesturs Kairišs. Viņš savu izvēli ir izdarījis, nododot balsi glabāšanā, un aicina ikvienu pilsoni nepalikt vienaldzīgam.
Valsts prezidents: Nevar balsot par partijām, kam nerūp Latvija
Valsts prezidents Egils Levits sestdien aicināja ikvienu Latvijas pilsoni izpildīt pienākumu un aiziet nobalsot. Viņš aicina izvēlēties tādu partiju, kas ir saprātīga un spētu nākamajos četros gados izvest Latviju caur vētrainiem ūdeņiem.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt