Latvijā
Ukraiņi no visas Latvijas vienojas gājienā par godu Pasaules višivankas dienai
(papildināts)
Ukraiņi no visas Latvijas vienojas gājienā par godu Pasaules višivankas dienai (papildināts)
"Ne tikai Višivankas diena!" – šāds nosaukums dots ukraiņu kopienas gājienam un labdarības akcijai, kas ceturtdien norisinājās Rīgā. Par godu Pasaules višivankas dienai ukraiņi no visas Latvijas pulcējušies vienotam gājienam. Tā mērķis ir parādīt Ukrainas nacionālo lepnumu – izšūto kreklu "višivanka" – un aktualizēt Krievijas izdarītos noziegumus pret Ukrainu. 
Aprit 30 gadi kopš Bebrenes Brīvības pieminekļa atjaunošanas
Aprit 30 gadi kopš Bebrenes Brīvības pieminekļa atjaunošanas
Bebrenes iedzīvotāji Augšdaugavas novadā lepojas, ka viņiem ir pašiem savs Brīvības piemineklis. Tas veltīts Latvijas Brīvības cīņās 1918.–1920. gadā kritušajiem varoņiem. Pateicoties vietējās kopienas iniciatīvai, pirmo reizi piemineklis izveidots 1932. gadā, pēc tam padomju okupācijas laikā nopostīts, bet pirms 30 gadiem atkal atjaunots un iesvētīts. 
FOTO. Prezidents Rinkēvičs tiekas ar pāvestu Francisku
FOTO. Prezidents Rinkēvičs tiekas ar pāvestu Francisku
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs ceturtdien, 16. maijā, privātā audiencē tikās ar Romas katoļu baznīcas pāvestu Francisku, informēja Valsts prezidenta kancelejā. Vizītes laikā Rinkēvičs tikās arī ar Svētā Krēsla Valsts sekretāru kardinālu Pjetro Parolinu un pārrunāja Latvijas un katoliskās baznīcas sadarbību.
Vēlreiz aiztur par spiegošanu Krievijas labā apsūdzēto taksistu
Vēlreiz aiztur par spiegošanu Krievijas labā apsūdzēto taksistu
Valsts drošības dienests (VDD) aizturējis divas personas aizdomās par informācijas vākšanu un nodošanu Krievijas specdienestiem, informēja dienestā. Viena no personām jau iepriekš ir apsūdzēta par spiegošanu Krievijas labā – taksists Sergejs Sidorovs, kurš nodevis ziņas tā saucamajiem "Baltijas antifašistiem".
Tur tālumā lemj par dzīvi arī Latvijā. Kas man no Eiroparlamenta lēmumiem?
Tur tālumā lemj par dzīvi arī Latvijā. Kas man no Eiroparlamenta lēmumiem?
Eiropas Parlaments (EP) ir vienīgā Eiropas Savienības (ES) tieši vēlētā institūcija, kas pieņem tiesību aktus, kuri ietekmē ikviena ES iedzīvotāja dzīvi un skar vairuma cilvēku prioritātes. 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām tuvojoties, portāls LSM.lv sāk rakstu sēriju "Kas man no tā?", kurā skaidros, kā Eiropas Parlaments pieņem lēmumus un kā lēmumi dažādās jomās ietekmē iedzīvotāju ikdienu. 
Savulaik atbalstīto ieceri par nodokļa atlaidi daudzbērnu ģimeņu lielajiem auto vairs negrasās ievie...
Savulaik atbalstīto ieceri par nodokļa atlaidi daudzbērnu ģimeņu lielajiem auto vairs negrasās ieviest
Daudzbērnu ģimenēm bieži vien, iegādājoties auto, ļoti svarīgs ir sēdvietu skaits, un šādām ģimenēm nereti ir nepieciešami septiņvietīgi auto, taču visbiežāk lētākie šādi auto ir ar lielāku motora tilpumu un attiecīgi – lielu ikgadējo auto nodokli. Pirms aptuveni 5 gadiem Saeimas konceptuāli atbalstīta iecere piemērot ģimenēm atlaidi šādiem auto ir pazudusi no darba kārtības un tagad atbildīgā ministrija piedāvā iegādāties dārgos elektroauto ar atbalstu vai pāriet uz velosipēdiem un elektriskajiem skrejriteņiem.
Uz autoceļa Alūksne–Ape sāk būvdarbus divos posmos
Uz autoceļa Alūksne–Ape sāk būvdarbus divos posmos
Uz reģionālā autoceļa Alūksne–Ape (P39) Alūksnes novadā sākti būvdarbi, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC). Posmu no Alsviķiem līdz Sapnīšiem (7,92.–11,36. km) pārbūvēs, bet nākamajā posmā līdz Galdusila ceļam (11,36.–14,99. km) atjaunos segumu. Pārbūves posmā darbi plānoti līdz 2025. gada rudenim, bet seguma atjaunošanu pabeigs šogad jūlija vidū.
Saeimas deputāts Burovs nākamgad kandidēs pašvaldību vēlēšanās
Saeimas deputāts Burovs nākamgad kandidēs pašvaldību vēlēšanās
Pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts, partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) priekšsēdētājs Oļegs Burovs startēs nākamgad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, kandidējot uz vietu Rīgas domē, deputāts apstiprināja intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma".
Jēkabpilī par 70 000 eiro ierīkota jauna sabiedriskā tualete
Jēkabpilī par 70 000 eiro ierīkota jauna sabiedriskā tualete
Jēkabpilī izveidota jauna sabiedriskā tualete, kuras izmaksas pārsteidz iedzīvotājus. Mazmājiņas ierīkošanas kopējais iztērētais finansējums nedaudz pārsniedz 70 tūkstošus eiro. Sabiedrībā izskan pārmetumi par izšķērdību, savukārt pašvaldībā skaidro, ka šādai summai ir savi iemesli.
Aglonas Dievmātei iedibina savus svētkus
Aglonas Dievmātei iedibina savus svētkus
Tūkstošiem ticīgo Latvijā Aglonas Dievmāte ir tā, pie kuras vērsties slimības, neveiksmes laikā vai gluži vienkārši, kad vajag padomu. Pēc Rēzeknes–Aglonas diacēzes bīskapa Jāņa Buļa iniciatīvas pirmo reizi Aglonā atzīmēti svētki, kas veltīti tieši svētbildes radītajam fenomenam.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd