Latvijā
Putina paziņojums par mobilizāciju satraucis arī Krievijas pilsoņus Latvijā
Krievijas līdera Vladimira Putina paziņojums par valsts iedzīvotāju daļēju mobilizāciju cīņai pret "kolektīvajiem Rietumiem" ir radījis trauksmi arī Latvijā mītošo Krievijas pilsoņu vidū, no kuriem daudzi ir režīma opozicionāri. Viņiem agresorvalstī palikuši radi, draugi un skolasbiedri, kuri tagad ar varu tiks spiesti doties karot Ukrainā. 
Jaunie ārsti: Arodbiedrības streika prasības ir pārāk zemas
Jauno ārstu biedrība kopumā atbalsta Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) izvirzītās streika prasības, tomēr, biedrības ieskatā, izvirzītās prasības ir pārāk zemas – tām vajadzētu būt mērķētām ne tikai uz 2023. gadu, bet arī nākamajiem gadiem. 
Par «Bayraktar» saziedotajiem 900 000 eiro Ukrainai sūtīs Latvijā ražotus izlūkdronus
Nedaudz vairāk kā mēneša laikā Latvijas iedzīvotāji portālā "Ziedot.lv" saziedojuši gandrīz 900 000 eiro "Bayraktar" drona iegādei Ukrainas armijas vajadzībām. Kopumā gan nepieciešami pieci miljoni eiro, bet situācija frontē mainās strauji un rodas arvien jaunas vajadzības. Tādēļ ziedojumu akcijas iniciatori piedāvā savāktos līdzekļus novirzīt citām vajadzībām.
SKDS aptauja: Ārsta profesija ir prestižākā Latvijā
Latvijas iedzīvotāji uzskata, ka ārsta profesija ir pati prestižākā, liecina pētījumu centra SKDS veiktā aptauja. Savukārt paši ārsti savas profesijas prestižu novērtējuši pieticīgāk, vienlaikus atzīstot, ka aizvadītajos desmit gados notikušas pozitīvas izmaiņas. 
Kāpēc Rīgā plāno ietves ziemā tīrīt centralizēti? Intervija ar Jāni Langi
Rīgas dome trešdien, 21. septembrī, lems par izmaiņām ietvju tīrīšanā ziemā, kas paredz, ka trīs gadu laikā pašvaldība pāries uz ietvju tīrīšanu no sniega centralizēti. Jau šoziem galvaspilsētas vēsturiskajā centrā aptuveni trešo daļu tīrīs Rīgas teritorijas labiekārtošanas pārvalde, bet pārējo uzņēmējs, kuru izvelēsies iepirkumā. Tas varētu izmaksāt pusmiljonu eiro, savukārt visu ietvju tīrīšana – aptuveni 3 miljonus eiro gadā.
Daugavpils atsakās no vienas tramvaja līnijas izbūves par labu citai; plānoto sešu jaunu tramvaju vagonu vietā saņems četrus
Daugavpils lēmusi atteikties no jaunas tramvaja līnijas izbūves, kas savienotu pilsētas centru posmā no esošā tramvaja galapunkta "Stacija" ar "Cietoksni". Uzņēmums "Daugavpils satiksme" lūdz valdību šiem mērķiem paredzētos līdzekļus novirzīt citas līnijas izveidei Vaiņodes ielas posmā, savienojot pilsētas apkaimes "Ķīmija" un "Vecstropi". Abi šie projekti guvuši Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstu. Pirmajā gadījumā iepirkuma konkurss ir beidzies bez rezultāta, otrajā – līnijas izbūves projekts saskāries ar būtisku sadārdzinājumu. Tāpat paredzams, ka plānoto sešu jaunu tramvaju vagonu vietā pilsēta saņems četrus.
VIDEO. Ceļu policijas reidā Valmieras apkārtnē pāris stundās – pieci protokoli
Nederīgi dokumenti, bērna pārvadāšana uz elektroskrejriteņa, nepiesprādzētas drošības jostas un pārsniegts atļautais braukšanas ātrums – tāda ir bilance pāris stundas garam policijas reidam Valmierā un tās apkārtnē. No pagājušās nedēļas rit Eiropas ceļu policijas akcija, kuras mērķis ir mazināt negadījumus satiksmē.
Probācijas dienests: Arī pusaudžu vecuma varmākam ir jāapzinās rīcības sekas
Pusaudži, kas veikuši noziegumus, nereti nonāk Valsts probācijas dienesta redzeslokā. Dienests nekomentē konkrētos gadījumu, taču norāda – lai noziegumi neatkārtotos, varmākām ir svarīgi apzināties savu vainu un atbildību, ieraudzīt sekas. Bet cietušajam ir svarīgi saņemt atbildes uz jautājumu "kāpēc cietu tieši es". Tāpat cietušajam ir būtiski saņemt drošības sajūtu nākotnei un atgūt pamatu zem kājām.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt