Ārzemēs
Harkivā nekāda panika nav vērojama, Ukraina atvaira Krievijas uzbrukumus
(papildināts)
Harkivā nekāda panika nav vērojama, Ukraina atvaira Krievijas uzbrukumus (papildināts)
Smagas cīņas turpinās Harkivas apgabalā, kur Krievija piektdien uzsāka sauszemes iebrukumu. Kopš piektdienas iebrucēji ir sagrābuši vairākas apdzīvotas vietas pie Ukrainas un Krievijas robežas, bet Ukrainas amatpersonas oficiāli neapstiprina teritorijas zaudēšanu, vien norāda, ka kaujas turpinās. No pašas Harkivas, kas ir otrā lielākā pilsēta Ukrainā un pašlaik atrodas vairāku desmitu kilometru attālumā no frontes līnijas, tikmēr pienāk ziņas, ka nekāda panika pilsētā nav vērojama.
Islandē beidzies vulkāna izvirdums
Islandē beidzies vulkāna izvirdums
Islandes varas iestādes oficiāli apstiprinājušas, ka Reikjanesas pussalā beidzies pēdējais vulkāna izvirdums, kas ilga 54 dienas. Tomēr pazemē turpina krāties magma un tā darbība var atjaunoties.
Plūdos Afganistānā vismaz 335 bojāgājušie
Plūdos Afganistānā vismaz 335 bojāgājušie
Lietusgāžu izraisītos plūdos Afganistānā gājuši bojā vismaz 335 civiliedzīvotāji. Stihijas izpostītie rajoni ir grūti pieejami, tāpēc šeit pastāv humānās katastrofas draudi.
Krievijas spēki ieņēmuši vairākas apdzīvotās vietas Harkivas apgabalā
(papildināts)
Krievijas spēki ieņēmuši vairākas apdzīvotās vietas Harkivas apgabalā (papildināts)
Krievijas spēki turpina izdarīt spiedienu uz Ukrainas aizstāvjiem Harkivas apgabalā – iebrucēji gūst zināmu progresu, vēsta monitoringa projekts "DeepState". Saskaņā ar projekta rīcībā esošo informāciju, ienaidnieks Harkivas apgabalā ieņēmis vairākas apdzīvotās vietas. Lai gan oficiāli šī informācija nav apstiprināta, Ukrainas aizstāvju ziņojumi no frontes liecina par atkāpšanos Harkivas apgabalā.
ASV piedāvā Izraēlai izlūkošanas informāciju par„Hamās”
ASV piedāvā Izraēlai izlūkošanas informāciju par„Hamās”
ASV piedāvā Izraēlai atbalstu, tostarp slepeno izlūkošanas informāciju, kas varētu palīdzēt Izraēlas militārpersonām atklāt teroristiskā grupējuma "Hamās" pazemes tuneļus un tā līderu atrašanās vietas, vēstīja amerikāņu laikraksts The Washington Post.
Gruzijas opozīcija: Mēs riskējam zaudēt savu valsti
Gruzijas opozīcija: Mēs riskējam zaudēt savu valsti
Gruzijas slepenie dienesti trešdien paziņojuši, ka noteiktas sabiedrības grupas plāno apvērsumu pret valdību un ka tās saņem atbalstu no ārzemēm.  Šis paziņojums izplatīts laikā, kad Gruzijas opozicionāri jau nedēļām cīnās pret valdības spiedienu pieņemt pretrunīgi vērtēto tā dēvēto ārvalstu ietekmes likumprojektu un tuvākajās dienās gatavo jaunus protestus.  Kritiķi to dēvē arī par "Krievijas likumu".
Polijas galvaspilsētā plašs ugunsgrēks tirdzniecības centrā
Polijas galvaspilsētā plašs ugunsgrēks tirdzniecības centrā
Polijas galvaspilsētā Varšavā agrā svētdienas rītā aizdedzies tirdzniecības centrs. Notikuma vietā strādā desmitiem ugunsdzēsēju vienību un virs ēkas pacēlušies biezi dūmi. Apkārtnē dzīvojošie cilvēki aicināti aizvērt logus un izvairīties no došanās ārpus mājām. Ziņu par cietušajiem nav.
FOTO un VIDEO: Tbilisi ielas pārpludina protestētāji
FOTO un VIDEO: Tbilisi ielas pārpludina protestētāji
Desmitiem tūkstošu protestētāju sestdienas, 11. maija, vakarā pārpludinājuši Tbilisi ielas – tur notiek Eiropas gājiens, paužot kategorisku "nē" pozīcijas virzītajam tā dēvētajam "ārvalstu aģentu" likumam. Pret likumu, kas jau pirmdien varētu nonākt uz parlamenta komisijas galda, iebilst ne tikai protestētāji, bet arī Rietumu partneri.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd