Tautas panorāma pašvaldību vēlēšanās 2017 Visi video

Šodien, 16:00
Daugavpils novads Naujene, pie pagasta pārvaldes
Šodien, 18:00
Babītes novads Piņķos, pie kultūrizglītības centra
Šodien, 18:00
Daugavpils Pie viesnīcas "Latgale"
17. augusts, 18:00
Aglonas novads Laukumā pie kafejnīcas
17. augusts, 18:00
Mārupes novads Autosstāvietā pie Rimi
18. augusts, 16:00
Iecavas novads Pie autoostas
18. augusts, 16:00
Preiļu novads Raiņa bulvāris 24.
19. augusts, 16:00
Olaines novads Pie novada domes
19. augusts, 16:00
Ozolnieku novads Pie Tautas nama
20. augusts, 18:00
Engures novads pie Lapmežciema pagasta pārvaldes
Rādīt visu kalendāru
Ziņojumu dēlis
Tev nav vienalga, kādā valstī dzīvot! Tu izmanto savas pilsoņa tiesības piedalīties vēlēšanās un ietekmēt nākotni. Iespējams, TIEŠI TU zini, kas jādara, lai Latvija kļūtu labāka un kādiem cilvēkiem lemt par mūsu nākotni! Vai 12. Saeimas deputāti pildījuši savus solījumus un strādājuši pēc labākās apziņas?
Pievienot ziņu uz ziņojuma dēļa vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem. Pēc autorizēšanās ziņu būs iespējams rakstīt arī anonīmi.
Anonīms lietotājs 24352
Kas mums kopā Latvijā būtu jāmaina?
Jābeidz zagt pie varas esošajiem.
Anonīms lietotājs 14407
Kas tevi neapmierina?
Ļoti nepieciešams mainīt vēlēšanu likumu,lai varētu balsot par personālijām,ne par partijām.Vecos komunistus vajadzētu aizsūtīt pa skuju taku...Dot iespēju tautai vēlēt savu prezidentu.Augstprātīgo Dūklava kungu svītrot no kandidātu saraksta.
Anonīms lietotājs 14407
Kas tevi neapmierina?
hjhjkk
Anonīms lietotājs 24351
Kas tevi neapmierina?
Turpinājums... ..Viņi drīz mums liks maksāt arī par skābekli ko elpojam.Vēlēsim jaunus,loģiski domājošus politiķus,lasīsim viņu programmas,turēsim roku uz pulsa… Pāri tūkstotim raujas pie varas,vecie olimpiskie čempioni lec no vienas laivas otrā laivā solot debesu brīnumus. NETICIET!!! ZZS un NA NĒ!!!
Anonīms lietotājs 24351
Kas tevi neapmierina?
LABDIEN! Šodien plkst.18 2018.g TAUTAS PANORĀMA būs GULBENĒ. Vēlētos izteikt savu viedokli par notiekošo manā novadā. Mana novada aktīvākā daļa iedzīvotāju vēlējās pozitīvas pārmaiņas novadā,kuras tika nobremzētas noņemot no trases jaunu,loģiski domājošu,gudru domes pr-tāju A.VĒJIŅU,ievēlot par domes pr-tāju N.AUDZIŠU .A.VĒJIŅA atbalstam tika savākti vairāk kā 100 iedzīvotāju parakstu,rīkots pikets,atstādināšanas dienā izteikti protesti,vēlētāju balss netika uzklausīta. Šajā valstī iedzīvotāji ir vajadzīgi reizi četros gados,tas ir uz vēlēšanām.Valdošai varai ir izdevīgi,ka var manipulēt ar LATVIJAS iedzīvotājiem. Mūsu novadā attīstības nav,mēs dzīvojam sūnu ciemā,iedzīvotāji brauc projām,kuri paliek, nevar dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi,bet tikai eksistēt.Tas ir ļoti skumji. Pie varas daudzus gadus esošās ZZS un NA IR IZRAKUŠAS KAPU un pārejos ar nabaga tarbu aizsūtījušas pasaulē pametot savu dzimto zemi-LATVIJU.Tas ,ko sola valdošā vara ir nepatiesība.Viņi drīz mums liks maksāt a
Anonīms lietotājs 24352
Kas tevi neapmierina?
Es netieku pie ārsta. Kāda te veselības aprūpe un miljoni! Maksāju godīgi nodokļus, bet trīs nedēļas jāgaida, lai tiktu pie ārsta uz konsultāciju, un arī tad, tikai par maksu. Nekad neatbalstīšu ZZS, kas atbild par veselību!
Jaunumi

Vairāk