Tautas panorāma pašvaldību vēlēšanās 2017 Visi video

Ziņojumu dēlis
Tev nav vienalga, kādā valstī dzīvot! Tu izmanto savas pilsoņa tiesības piedalīties vēlēšanās un ietekmēt nākotni. Iespējams, TIEŠI TU zini, kas jādara, lai Latvija kļūtu labāka un kādiem cilvēkiem lemt par mūsu nākotni! Vai 12. Saeimas deputāti pildījuši savus solījumus un strādājuši pēc labākās apziņas?
Pievienot ziņu uz ziņojuma dēļa vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem. Pēc autorizēšanās ziņu būs iespējams rakstīt arī anonīmi.
Paul Hart
Kas mums kopā Latvijā būtu jāmaina?
Mēs piedāvājam finanšu konsultācijas klientam, uzņēmumiem, kas meklē parādu / aizdevumu finansēšanu, un darba kapitāla meklēšanu, lai uzsāktu jaunu uzņēmējdarbību vai paplašinātu esošo biznesu. Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mums, lai saņemtu plašāku informāciju, izmantojot e-pastu: [email protected] Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai konsolidētu savu parādu 3% apmērā? Vai personīgie kredīti * Biznesa aizdevumi uc Ieinteresētās puses ir jāsazinās ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot e-pastu: [email protected] Mums ir aizdevumu programmas, kas pielāgotas jebkuram profilam, un jūs esat nokļuvis pareizajā vietā, lai apmierinātu savas biznesa vajadzības. Ja jūsu uzņēmums vai jūs zināt par jebkuru uzņēmumu ar dzīvotspējīgiem projektiem / priekšlikumiem, kam nepieciešams finansējums, lūdzu, rakstiet mums ar kredīta prasību. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas: [email protected]
Harry Dunk
Kas tevi neapmierina?
Es esmu profesionāla privātā aizdevuma aizdevēju. Es esmu reģistrējies, lai sniegtu aizdevumus ar ļoti zemu likmi 3% gadā. Es strādāju ar ekspertu komanda, kā personāls, un es dodu tajā pašā dienā apstiprinājuma aizdevumiem. Visa veida aizdevumu, piemēram, neatliekamās palīdzības aizdevumi, grūti naudas aizdevumi, parādu konsolidācijai kredīts, auto, transportlīdzeklis, truck aizdevumi, uzņēmējdarbības aizdevums, finansējums/finansēšana, hipotekāro kredītu, studējošo kredītus, lauksaimniecība aizdevumi, aizdevumi būvniecībai, projektu finansēšana, aizdevums sākt projektu un daudz ko citu. Visit šodien ([email protected]) Tīmekļa vietne: https://rodfinancing3.wixsite.com/rodfinancing
Anonīms lietotājs 24662
Kas tevi neapmierina?
LTV žurnālistu tikšanās ar vēlētājiem ir nepieciešamas, bet tās skaidri parāda arī žurnālistu un LTV nepadarīto, bet ļoti svarīgo darbu. Steidzami nepieciešams vienkāršā un visiem saprotamā veidā izskaidrot, kā tiek veikts aprēķins par ievēlēto deputātu skaitu no katra saraksta katrā vēlēšanu apgabalā, tad daudzi vēlēt negājēji un sīkpartiju atbalstītāji varbūt sapratīs, ka viņi ar šādu savu rīcību ir vistiešākie Saskaņas atbalstītāji un nodrošina to, ka Saskaņa iegūst vairāk deputātu mandātu nekā, ja tiktu nobalsots par latviskās partijām, kurām ir izredzes iekļūt saeimā.
Anonīms lietotājs 24628
Kas mums kopā Latvijā būtu jāmaina?
Jāmaina invalīdu pabalastus un pensijas. Ja pašlaik minimālais invalīdu pabalsts ir EUR 63, tad tāpēc, ka, lai iegūtu pensiju, nepieciešams darba stāžs vismaz 3 gadi. Šāda prasība uzliek šķēršļus: Pirmkārt, daudzi invalīdi par tādiem kļūst jauni, kad vēl nebija tehniski iespējams iegūt tā saucamo darba stāžu; otrkārt, tiem, kas savukārt ieguvuši stāžu vismaz 3 gadi piemaksa ir minimāla. Runājot par tiem, kam nav darba stāža un jāiztiek no EUR 60 vai 70, tad spiesti doties uz sociālo dienestu. Tur, savukārt, invalīdus pazemo. Saka, lai tie ejot strādāt, jo daudzi jau strādājot, taču, kā zināms, invalīdiem darbu atrast LR ir sapnis vasaras naktī. Vajadzētu ievest un sniegt iespēju soc.dienesta klientiem šādas atsauksmes sniegt pēc katras vizītes reizes soc.dienestā. Vēlams, lai šādas aptaujas ir iespējas veikt anonīmi.
Juris Bočs
Kas mums kopā Latvijā būtu jāmaina?
Pats svarīgākais Latvijā ir demogrāfijas jautājums - ja turpināsim izmirt, nākotnē Latvijas nebūs kā tādas. Tāpēc nepieciešams ieviest bezbērnu nodokli. Daudzi politiķi, ar kuriem esmu diskutējis par šo jautājumu, atrunājas, ka demogrāfijas jautājumus atrisināšot pabalstu sistēma, bet, kā redzams, divdesmit septiņos gados nekādi jūtami rezultāti nav sasniegti. Padomju laikā bezbērnu nodoklis palīdzēja atjaunot tautas dzīvo spēku pēc cilvēku zaudējumiem otrā pasaules karā un represijās. Kāpēc neizmantot šo pieredzi?
Harijs Smiltnieks
Ar ko tu lepojies?
Nu,es lepojos,ka mums,ir tik,liela tā,latvija ??!
Zane Ozola
Kas mums kopā Latvijā būtu jāmaina?
Vairāk būtu jādomā par pensionāriem,pirmspensijas cilvēkiem,kam darba vairs nav,bet pensija vēl nav,par invalīdiem,lai tie būtu mazāk atkarīgi no pārējiem finansiāli un par jauniešiem,kurus bieži neņem darbā,jo neesot pieredze. Kur tad lai viņš tādu ņem,ja viņam nav iespēja strādāt? Nevis kādu projektu pasākt tikai tik ilgi kamēt ir Eiropas finansējums,bet arī to turpināt,kad Latvijai pašai jāiegulda savs finansējums. Ka piemēru varu minēt subsidētās darba vietas invalīdiem,kamēr tas bija par Eiropas naudu jā! Tad kad vajadzēja to finansēt pašiem tā čuššš,kur tad lai invalīds to darba stāžu dabū??? lai no sociālā pabalsta pārietu uz invaliditātes pensiju vajag trīs gadus!!! Kā tad lai tos dabū,ja tevi neņem nevienā darbā,ir jau bijuši tādi gadī8jumi ,ka invalīds mēģina izdarīt pašnāvību,jo ir palicis viens! Skarbi? Bet tā ir patiesība.
Anonīms lietotājs 17428
Kas mums kopā Latvijā būtu jāmaina?
Ir jāmaina attieksme pret invalīdiem! Lielākā sabiedrības daļa vēl arvien domā ka invalīdi tikai grib lai viņus žēlo un ka mēs ejam pie sociem un diedelējam pabalstus! Mēs tā pat kā jeb kurš vēlamies strādāt! Un godīgi nopelnīt naudu,lai izdzīvotu. Tad kad uzņēmēji sāk muldēt par viesstrādnieku ievešanu Latvijā,lai veiktu maz kvalificētu darbu,varbūt atceraties par darbspējīgiem invalīdiem ,kas aiz laimes nomirs,ja dabūtu jeb kādu darbu. Varbūt būtu lietderīgi nevis tērēt Eiropas sociālo fondu naudu visādiem semināriem un neko nedodošiem pasākumiem,bet reāli varētu ieviest kādu mentoru vai rehabilitētāju,kas REĀLI palīdz invalīdam iekārtoties darbā! Valdība pati uzsāka to deinstitulizācijas pasākumu,bet par to ko tie nabaga invalīdi darīs un kā vispār izdzīvos,neviens nedomā! UN nevajag mums mūžīgi bāzt tos psihalogus tie darbu neiedos. Mēs esam atkarīgi ,gan emocionāli,gan finansiāli no citiem,bet ja tas invalīds paliek viens!!! Tad piedodiet nav iespējams izdzīvot ar tādām pensijām.
Anonīms lietotājs 24352
Kas mums kopā Latvijā būtu jāmaina?
Jābeidz zagt pie varas esošajiem.
Anonīms lietotājs 14407
Kas tevi neapmierina?
Ļoti nepieciešams mainīt vēlēšanu likumu,lai varētu balsot par personālijām,ne par partijām.Vecos komunistus vajadzētu aizsūtīt pa skuju taku...Dot iespēju tautai vēlēt savu prezidentu.Augstprātīgo Dūklava kungu svītrot no kandidātu saraksta.

Vairāk