Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

«Tautas Panorāma» dodas ceļā

«Tautas panorāma» jau ceļā pie vēlētājiem!

Līdzīgi kā pērn arī šogad, lai uzzinātu vēlētāju gaidas no nākamajiem Saeimas deputātiem, līdz pat septembra beigām ik dienu kāds no Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta žurnālistiem dosies uz vienu vai vairākiem Latvijas novadiem un lielajām pilsētām. Vairāki LTV žurnālisti devušies “Tautas panorāmas” ceļā jau otrdien, 7.augustā.

Kad “Tautas panorāma” apbraukāja Latvijas novadus pirms pašvaldību vēlēšanām pērn, daudz kur izskanēja – gaidīsim jūs arī nākamajā rudenī. Tagad tas ir klāt, un Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta žurnālisti dodas ceļā.

“Atmiņas no pagājušā gada ir tādas, ka cilvēkiem ir, ko teikt, viņiem gribas to teikt, tikai dažreiz vajag mazlietiņ sadūšoties. No iepriekšējās “Tautas panorāmas” ir zināms, ka vismaz dažas lietas, kas bija pilnīgi noteikti iestrēgušas daudzu gadu garumā, beidzot tika izdarītas,” stāsta LTV raidījuma “De facto” žurnāliste Inga Šņore.

“”Tautas panorāma” patiesībā ir tāds brīvais mikrofons. Cilvēki var rakstīt savu programmu Saeimas deputātiem, ko viņi grib, lai izdara jaunā Saeima,” saka LTV Ziņu dienesta atbildīgā redaktore Dace Stirāne.

“Tautas panorāmā” aicinām iedzīvotājus pašreizējo Saeimu gan kritizēt, gan izcelt tās labos darbus, bet galvenais – rosināt, ko vajadzētu uzlabot nākamajiem deputātiem.

Vienīgais noteikums – neaģitēt par vai pret kādu konkrētu politisko spēku.

“Šīs tikšanās nav domātas deputātu kandidātiem. Es zinu, ka viņi tur gribētu būt, ka viņiem ir, ko teikt, un viņiem ir daudz, ko teikt, bet deputātu kandidātiem būs daudz dažādu platformu un raidījumu LTV. Un mēs, protams, paļaujamies uz godaprātu, jo mēs nevaram atpazīt visus kandidātus sejā,” uzsver Ziņu dienesta atbildīgā redaktore.

Atšķirībā no iepriekšējās reizes, kad “Tautas panorāmas” sižeti bija skatāmi ziņu portālā LSM.lv un televīzijas ēterā nonāca vien vēlēšanu dienā, šoreiz katras tikšanās kopsavilkumu LTV rādīs jau nākamajā dienā - darbadienās pulksten 14, brīvdienās nedaudz citā laikā, kas tiks izziņots atsevišķi. Vakaros, pēc “Nakts ziņām”, būs arī atkārtojumi.

Pērn LTV raidījuma “Rīta Panorāma” žurnālists Dāvis Valdnieks bija viens no priecīgākajiem un entuziasma pilnākajiem “Tautas panorāmas” braucējiem. Un šogad tas nav mainījies. “Pilnīgi nekas nav mainījies! Un es jau kolēģiem teicu, ka tas ir tāpēc, ka man ļoti patīk satikt cilvēkus, īpaši reģionos.

Man vienmēr ir licies, ka cilvēki reģionos bieži vien ir daudz atklātāki, tiešāki, atvērtāki, sirsnīgāki.

Protams, ir izaicinoši, jo tu nezini, kādus cilvēkus tu satiksi, ne visi tavu seju tur grib redzēt un ne visiem tu šķieti patīkams sarunu biedrs. Protams, tur ir izaicinājums, bet tur jau ir tā sāls, tas jau ir tas interesantais.”

Līdzās “Tautas panorāmas” auto būs arī īpaša “Tautas panorāmas” pieturzīme, kas liecinās – tā ir īstā vieta un īstais laiks, kad iet un pateikt visu, kas uz sirds saistībā ar nākamajām Saeimas vēlēšanām.

“Manuprāt, ir ļoti vērtīgi arī pašiem žurnālistiem iziet ārā no ziņu telpas un aizbraukt aprunāties ar cilvēkiem,” saka Dace Stirāne.

Kur un cikos “Tautas panorāma” viesosies, iespējams uzzināt portāla LSM.lv speciāli izveidotajā sadaļā.

 
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti