Latvijas skeletonisti Siguldā krāj pieredzi, Eiropas kausa posmā pietuvojas TOP10

Latvijas skeletona akadēmijas jaunie braucēji piektdien Siguldas trasē finišēja vietās otrajā desmitā Eiropas kausa posmā, bet atšķirībā no dienu iepriekš sasniegtajiem rezultātiem labākie tabulā pakāpās mazliet augstāk, liecina rīkotāju informācija.

Vīriešu sacensībās Markuss Renārs Everss ieguva 11. vietu, Dāvis Valdovskis sacensības noslēdza 13. pozīcijā, bet Renāra Jumiķa un Emīla Indriksona rēķinā bija attiecīgi 18. un 20. vieta 24 dalībnieku konkurencē. Tāpat kā posmā dienu iepriekš uzvarēja itālietis Amadeo Banjiss.

Sievietēm 11. vietu sasniedza Marta Andžāne, savukārt Vanesa Vidiņa, Dārta Neimane un Laura Lēģere ierindojās attiecīgi no 15. līdz 17. pozīcijai. Uzvarēja abos braucienos labāko rezultātu sasniegusī Beļģijas skeletoniste Kima Meilemansa, bet Igauniju pārstāvošā Dārta Zunte tāpat kā dienu iepriekš noslēdza laureātu trijnieku.

Iepriekšējā posmā ceturtdien labāko rezultātu Latvijai sasniedza 12. vietu vīriešiem ieguvušais Valdovskis un Andžāne, kura bija 15. vietā sievietēm.

Skeletonā Eiropas kauss ir trešā līmeņa sacensību seriāls pēc Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa.

Piektdien pēcpusdienā starts paredzēts vīriešu bobsleja divniekiem un sievietēm monobobā. Savukārt sestdien vēlreiz  brauks vīriešu divnieki un startēs arī bobslejistes divnieku ekipāžās.

Latviju bobslejā pārstāvēs Dāvis Kaufmanis un 18 gadus vecais Renārs Grantiņš, kurš līdz šim startējis tikai jaunatnes līmenī, tostarp iegūstot 8. vietu Jaunatnes olimpiskajās spēlēs Sanktmoricā 2020. gadā.