Drošības policija sola jaunumus lidostas noklausīšanās lietā

Kriminālprocesā, kas pērn izskanēja ar lielu rezonansi – par iespējamu lidostas “Rīga” darbinieku noklausīšanos un citu amatpersonu izsekošanu, jau tuvākajā laikā gaida būtiski pavērsieni, svētdienas vakarā raidījumam “De facto” atklāja jaunais Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets.

(Pievienotajā video - pilna intervija ar DP priekšnieku Normundu Mežvietu)

“Ņemot vērā, ka izmeklēšana šajā lietā tikai turpinās, tad es diemžēl detalizētāk neko komentēt nevarēšu, varu tikai pateikt to, ka iespējams, vistuvākajā laikā procesa virzītājs pieņems atsevišķus, šīs lietas virzībai ļoti svarīgus lēmumus,” raidījumam saka Mežviets.

Kā ziņots iepriekš, pērn decembrī izmeklēšana par telefona sarunu noklausīšanos lidostā sākta pret piecām personām. Vārdā sauktas tās netiek, bet no darba atstādināti trīs lidostas darbinieki – zināmākais ir ekspremjera Aigara Kalvīša padomnieks Raimonds Lazdiņš. Viņa pakļautībā lidostas drošības departamentā strādā vairāk nekā 400 darbinieku. Lai arī daudziem ir grūti ar Lazdiņu saprasties, viņu nomainīt līdz šim bijis grūtāk nekā atlaist lidostas prezidentu.

Neoficiāli izskanējis, ka noklausītas ne tikai sarunas pa stacionārajiem telefoniem, bet varētu būt arī sarunas pa mobilajiem telefoniem un vākti videoieraksti.

Normunds Mežviets DP priekšnieka amatā oficiāli sāka strādāt piektdien, 7.novembrī. Viņš stājas ilggadējā DP vadītāja Jāņa Reinika vietā. Reiniks par saviem aiziešanas iemesliem minēja veselības stāvokli. Intervija "De facto" ir Mežvieta pirmā intervija jaunajā amatā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ziņu analīze
Ziņas
Jaunākie
Interesanti