VK: Kopumā vērojama pozitīva tendence iestāžu finanšu pārvaldībā

Valsts kontrole (VK) pirmdien informēs sabiedrību par valsts iestāžu finanšu revīzijas secinājumiem. Kopā pārbaudes veiktas 26 ministrijās un centrālajās valsts iestādēs.

Lai arī ir jomas, kurās saimniekošana iestādēm vēl jāuzlabo, kopumā vērojama pozitīva tendence iestāžu finanšu pārvaldībā.

"Pārbaudot ministriju un centrālo valsts iestāžu pārskatus par 2013.gadu, Valsts kontrole ar gandarījumu var secināt, ka uzlabojusies situācija grāmatvedības uzskaitē un iekšējās kontroles sistēmā. Šoreiz īpašu uzmanību pievērsām Eiropas Savienības prezidentūras nodrošināšanai atvēlētajiem budžeta līdzekļiem un to izlietojumam, avansu maksājumiem, iestāžu līgumiem par juridisko un konsultāciju pakalpojumu iegādi, kā arī administratīvajiem un reprezentācijas izdevumiem," stāsta Valsts kontroles sabiedrisko attiecību speciāliste Ilva Liepiņa-Milzarāja.

Preses konferencē par iznformatīvo ziņojumu piedalīsies valsts kontroliere Elita Krūmiņa un Valsts kontroles padomes locekļi Ilze Grīnhofa, Inga Vārava, Marita Salgrāve, Lelde Dimante un Aivars Ērglis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti