VIDEO. «Partija fokusā»: «Par alternatīvu»

Redzamākais partijas pārstāvis – Juris Žuravļovs, valūtas maiņas firmas “Marika” direktors, kurš pats vai viņa ģimenes locekļi pretendējuši gan uz varu Rīgā pašvaldību vēlēšanās, gan uz Saeimu zem dažādu partiju nosaukumiem – Labklājības partija, Sociāldemokrātiskā labklājības partija, partija “Par dzimteni”, kā arī Nacionālā progresa partija.

Lielākais panākums 2005.gadā – astoņas vietas Rīgas domē. Un atbildot uz žurnālistu jautājumu, kāda ir viņa motivācija kandidēt, reiz atbildējis, kas tas palīdz risināt viņa biznesa problēmas: “Ja es esmu vismaz tur kaut kāds deputāts, tad es varu ietekmēt, tātad varu piezvanīt.” 

Partijas ''Par alternatīvu'' sarakstā Juris Žuravļovs ir pirmais numurs Vidzemes apgabalā.

Rīgā – pirmais ir Einārs Graudiņš, kurš savulaik nonācis Drošības policijas uzmanības lokā kā kaislīgs Latvijas nepilsoņu aizstāvis. 2014.gada Saeimas vēlēšanās viņš piedalījās kā Latvijas Krievu savienības pārstāvis.

Pirmais numurs Latgalē savukārt ir Jānis Kuzins, kurš savulaik bijis Jūrmalas domes deputāts. 2010.gadā kā partijas “Par cilvēku tiesībām vienotā Latvijā” pārstāvis piedalījās Saeimas vēlēšanās, bet neveiksmīgi. Bijis partijā “Saskaņa”, savukārt no partijas ''Tautas kontrole'' startējis pašvaldību vēlēšanās Jūrmalā. Kuzins ir organizācijas “Apvienība pret nacismu” pārstāvis.

Pirmais un arī vienīgais numurs Kurzemē ir Igors Glazunovs, pensionārs, savukārt pirmais un vienīgais kandidāts no Zemgales vēlēšanu apgabala ir Artūrs Malta.

Kopumā 35 šīs partijas deputāta kandidātiem 43% ir vecumā virs 61 gada.

Ko sola

Savā priekšvēlēšanu programmā partija sola vecuma pensijas ne mazākas par 450 eiro un pabalstu par katru bērnu – 250 eiro apmērā. Sola arī jaunas rūpnīcas un investoriem nekādus nodokļus pirmos piecus gadus.

Sola arī atjaunot latu, atcelt sankcijas pret Krieviju un nepieciešamības gadījumā pieļauj izstāšanos no Eiropas Savienības.

Partija sola arī atjaunot nāvessodu, bet par korupcijas un pedofilijas noziegumiem – būtu tikai vienas instances tiesa.    

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti