VIDEO. «Partija fokusā:»: «Latviešu nacionālisti»

Partijas līderis Andris Rubins ir pirmais numurs Rīgā. Pēc profesijas ārsts, dermatovenerologs. Savu politisko karjeru sāka jau ar 6. Saeimas vēlēšanām 1995.gadā, kad no ''Tautas kustības Latvijai'' jeb Zīgerista partijas Saeimā tika arī ievēlēts.

Pēc tam gan vairs ne, lai gan Rubins no dažādām partijām piedalījies gan Saeimas, gan pašvaldību, gan arī Eiroparlamenta vēlēšanās. 12.Saeimas vēlēšanās kandidēja no Latvijas Reģionu apvienības saraksta, bet arī neveiksmīgi.

Ar pirmo numuru Kurzemē startē viņa dēls Silvestrs Rubins, kurš arī ir ārsts un arī dermatovenerologs.

Pirmais numurs Vidzemē savukārt pensionārs Alfrēds Buls, bijušais virsnieks,

Pirmais numurs Zemgalē -  pensionārs Kārlis Krūmiņš, bet pirmais numurs Latgalē -  Vladislavs Bautris, kurš norādījis, ka ir apsargs firmā “Royal Group.” Arī viņš piedalījies vairākās vēlēšanās, kandidējis arī uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāja krēslu, bet neveiksmīgi.

Ko sola

Partija “Latviešu nacionālisti” savā priekšvēlēšanu programmā norāda, ka Latvijai vajag jaunu Satversmi, un sola to ieviest jau 2022.gadā. Galvenās izmaiņas – Saeimā divpartiju sistēma.

Tāpat ''Latviešu nacionālisti'' pašreizējo 119 novadu vietā gatavi ieviest 20. Pārmaiņas arī izglītības jomā – skolās jāatgriežas pie piecu baļļu vērtējuma sistēmas.

Tiek solīts liels atbalsts pensionāriem – minimālā pensija 400 eiro, bet partija sola noteikt arī maksimālo – 2000 eiro. Vēl lielāki pabalsti ģimenēm – 110 eiro par katru bērnu, bet jaunās ģimenes partija sola nodrošināt ar dzīvojamo platību. Solījumi arī veselības jomā – vidējā alga ārstiem – 2500 eiro, medmāsām – vismaz 1200 eiro.    

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti