Koncerti

Koncertprogramma «Džezs dzied Aspaziju» Latvijas Radio studijā

Koncerti

8.Pasaules koru olimpiāde. Baltijas valstu zēnu koru koncerts

Labdarības koncerts «Vienoti par iespēju»

VIDEO: Labdarības koncerts «Vienoti par iespēju!»

Otrdien, 7. maijā “Arēnā Rīga” jau otro reizi norisinājās Latvijā populāru mūziķu, “Ziedot.lv” un Latvijas Televīzijas kopīgi organizētais labdarības koncerts smagi slimu cilvēku atbalstam – “Vienoti par iespēju!”. Koncerta mērķis bija palīdzēt 12 onkoloģiskajiem pacientiem viņu dzīves grūtākajā brīdī un savākt līdzekļus viņu ārstniecībai. Kopumā nepieciešami 271 836,44 eiro.

Projekts "Diagnoze vēzis"

Projekta "Diagnoze vēzis" mērķis ir valstiskā līmenī aktualizēt pastāvošās problēmas onkoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā, lai ilgtermiņā varētu panākt savlaicīgu, modernu un kvalitatīvu onkoloģijas pacientu ārstēšanu Latvijā. 

Mūsu visu palīdzība ir nepieciešama valsts neapmaksāto vai daļēji kompensēto medikamentu iegādei līdzcilvēkiem – Robertam (50 gadi), Jeļenai (58 gadi), Sergejam (52 gadi), Vladimiram (60 gadi), Romānam  (65 gadi), Ingvildai (58 gadi), Sairai, Annai (62 gadi), Lilijai (28 gadi), Mārai (39 gadi), Ivanam (32 gadi). Katrs no viņiem ir kādam ļoti īpašs cilvēks – mamma, tētis, vecmāmiņa, vectētiņš, vienīgais dēls.

Unikālais labdarības koncerts “Vienoti par iespēju!” pulcēja lielu daļu no Latvijas populārākajiem mūziķiem. Uz skatuves kāpa Intars Busulis, "Da Gamba", "The Sound Poets", "Skyforger", "Triana Park", "Dzelzs Vilks", Aija Andrejeva, "Otra puse", "Pienvedēja piedzīvojumi", ansis, "Tautumeitas", Ralfs Eilands, "Double Faced Eels", Edavārdi, "Latgalīšu reps", Fēlikss Ķiģelis, "Laika suns", Kristīne Prauliņa, "Very Cool People", Viņa, "Putnu balle", Kristīne Pāže, "Laime pilnīga", Miks Dukurs, "Indygo", Atis Ieviņš, "The Rolltones", Antra Stafecka, "Jauno Jāņu orķestris" un Goran Gora.

Arī šogad mūziķu mērķis ir palīdzēt vēža skartajiem līdzcilvēkiem, kuriem nepieciešamā ārstēšana vai zāles netiek apmaksātas no valsts budžeta. Lai arī ar šo gadu finansējums onkoloģisko pacientu ārstniecībai un medikamentu apmaksai ir audzis, joprojām ir diagnozes, kurām valsts medikamentus nekompensē.

Atbalstīt onkoloģiskos pacientus var arī portālā Ziedot.lv vai zvanot uz ziedojuma tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti