Panorāma

Policija sākusi divas administratīvās lietvedības

Panorāma

Panorāma

VID ķēries klāt baznīcām

VID veicis kratīšanu vairākos katoļu dievnamos

Valsts ieņēmumu dienests (VID) veicis kratīšanu vairākos katoļu baznīcas dievnamos, informēja Romas katoļu baznīcā Latvijā.

Kratīšana notikusi 5. jūnijā, un tā saistīta ar aizdomām par likumam neatbilstošu ziedojumu izmantošanu. Baznīcā stāstīja, ka tā sadarbojas ar VID, lai noskaidrotu apstākļus saistībā ar ierosināto izmeklēšanu. Baznīca sniedz VID nepieciešamo informāciju lietas izskatīšanai.

Katoļu Baznīcas informācijas centra vadītāja Velta Skolmeistere par kratīšanāmBaiba Kušķe

Izmeklēšanas procesā arestēto nav. Baznīcā informēja, ka viens no kratīšanas iemesliem saistīts ar automašīnas iegādi pirms vairāk nekā pieciem gadiem. Tuvākajā laikā, pēc apstākļu noskaidrošanas, tiks sniegts plašāks paziņojumu saistībā ar VID ierosināto lietu.

Aģentūra LETA iepriekš ziņoja, ka VID veicis kratīšanu Rīgas Sāpju Dievmātes Romas katoļu draudzes baznīcā. VID aģentūrai LETA atteicās atbildēt, vai baznīcā veicis kratīšanu.

Pēc LTV rīcībā esošas neoficiālas informācijas, kāds katoļu baznīcas priesteris tiek turēts aizdomās par vismaz 20 000 eiro no baznīcai ziedotās naudas izlietošanu privātām vajadzībām.

Viņš par šiem līdzekļiem iegādājies automašīnu, ko reģistrējis pats uz sava vārda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti