Rīta Panorāma

Intervija ar Inu Strazdiņu

Rīta Panorāma

Imanta Ziedoņa muzejs aicina uz simpoziju Imantos – 1.jūlijā

Intervija ar Ievu Jaunzemi

VID vadītāja: Piedaloties čeku loterijā, iedzīvotāji palīdzēs mazināt krāpšanos

Ja cilvēki par iegādātajām precēm vai pakalpojumiem neprasa čekus, tad Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir lielāks darba apjoms uzņēmumu kontrolē. Piedaloties čeku loterijā, cilvēki varēs palīdzēt iestādei, lai kopā mazinātu krāpšanos, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica VID vadītāja Ieva Jaunzeme.

Viņa stāstīja, ka čeku neizsniegšana ir aktuāla problēma. Tieši par to, kā arī aplokšņu algām VID visvairāk sūdzas nodokļu maksātāji.

Jaunzeme norādīja, ka čeku saņemšana VID ļoti palīdzēs, tāpēc ka, jo vairāk tiek saņemtas bildes ar čekiem, jo vairāk var salīdzināt ar čeku lentām, ko dabū no uzņēmējiem.

VID turpina veikt kontrolpirkumus uzņēmumos, par kuriem saņem sūdzības. Jaunzeme arī pastāstīja, ka

VID atgriežas uzņēmumos, jo par vairākiem, kuri iepriekš sodīti, jau atkal saņemtas sūdzības, ka iestādēs netiek izsniegti čeki.

VID un "Mobilly" aplikācijas izstrādātāji čeku loterijā piedalīties nevarēs, bet pārējiem Latvijas iedzīvotājiem ir tāda iespēja, tostarp bērniem.

Lai piedalītos loterijā, vietnē cekuloterija.lv jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete, aizpildot dažus vienkāršus informācijas laukus. Personas datus norādīt nav nepieciešams - jāievada tikai savs mobilā tālruņa numurs, lai VID varētu sazināties laimesta gadījumā. Lai saņemtu laimestu, būs jāierodas VID un jāraksta iesniegums. Tikai tobrīd laimējusī persona tiks identificēta.

Izložu rezultātus varēs uzzināt VID un "Latvijas Loto" mājaslapā vai "Superbingo" ēterā, kā arī ar īsziņu mobilajā tālrunī, ja kritīs laimests. Pirmā izloze plānota 15.augustā. 

Plānots izlozēt 30 tūkstošus eiro ik mēnesi un 70 tūkstošus eiro reizi gadā

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti