Uz reģionālā ceļa Pūri–Auce–Grīvaiši četri būvdarbu posmi

Autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) vēl divos posmos sākušies būvdarbi – no Auces līdz Jaunaucei (47,775.-60,166. km) un no Jaunauces līdz šī ceļa galam Grīvaišos (60,166.-77,860. km). Tur noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un sagaidāmi divi ar luksoforiem regulēti posmi. Abi posmi kopā ir izbraucami stundas laikā, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.

Posmā līdz Jaunaucei būvdarbu ietvaros plānots iesēdumu remonts un profila labošana jau esošajos asfalta seguma posmos, kā arī virsmas apstrāde, savukārt ceļa grants posmos notiks seguma atjaunošana.

Darbus līdz Jaunaucei plāno pabeigt nākamgad. Nākamajā posmā no Jaunauces līdz Grīvaišiem atjaunos esošo grants segumu, un šos darbus plāno pabeigt vēl šogad. Abos posmos sakārtos ūdens novades sistēmu.

Būvdarbus veic SIA ''Saldus ceļinieks'' par līgumcenu 1,69 miljoni eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros.

Autoceļa P96 būvdarbi turpinās vēl divos citos posmos Jelgavai tuvākajā ceļa sākuma galā. No Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) (0,00.-11,97. km) SIA ''Saldus ceļinieks'' veic segas pārbūves darbus, kas arī tiks pabeigti nākamgad, bet no minētā krustojuma līdz Penkulei (11,94.-26,58. km) turpinās seguma atjaunošanas darbi, ko pēc izlīdzinošās asfalta kārtas selektīvas ieklāšanas tiks veikta virsmas apstrāde. Šos darbus veic SIA “Ceļu būves sabiedrība Igate”, un tiem jābūt pabeigtiem līdz oktobrim.

Seguma atjaunošanas darbi šonedēļ sākušies arī autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) posmā no Daugmales līdz Līčupēm (8,85.-14,30. km) Ķekavas novadā. Posmā ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Būvdarbi paredz iesēdumu remontu un izlīdzinošās asfalta kārtas ieklāšanu.

Tur uz ceļa strādā AS “A.C.B.” par līgumcenu 719 tūkstoši eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros. Šos darbus plāno pabeigt oktobrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt