Uz laiku slēdz autoceļa posmu no Tīnūžiem līdz Ogrei

No šodienas, 7.jūnija, līdz pat 20. jūlijam tiks slēgts valsts reģionālā autoceļa Ulbroka–Ogre posms no Tīnūžiem līdz Ogrei teju 5 kilometru garumā.

Kā norāda VAS „Latvijas Valsts ceļi” pārstāve Anna Kononova, tas tiks darīts, jo būvnieku vainas dēļ ceļš kļuvis braucējiem bīstams:

''Tātad no 7. jūnija līdz 20. jūlijam autoceļa posms no Tīnūžiem līdz Ogrei tik slēgts satiksmei. (..) Būvnieki diemžēl nebija ievērojuši būvprojektā iekļauto specifikāciju prasības un, ņemot vērā to, ka autoceļš atrodas ģeoloģiski sarežģītā posmā, kur ir purvains apvidus, ir radusies situācija, ka būvdarbu zona varētu būt nedroša satiksmei. Un tāpēc ir pieņemts lēmums, ka visu šo ceļa posmu slēdzam.''

VAS „Latvijas Valsts ceļi” pārstāve Anna KononovaKaspars Feldmanis

  Autovadītāji varēs apbraukt slēgto ceļa posmu pa vietējās nozīmes autoceļu Ogre – Jugla, pa reģionālo autoceļu Tīnūži-Koknese un pa Daugavpils šoseju.

  Būvuzņēmējam būs jākompensē visi izdevumu, kas radīsies slēgtā autoceļa posma dēļ, t.sk. apvedceļu uzturēšana un sabiedriskā transporta pārvadātāju papildu izdevumi, kas saistīti ar satiksmes slēgšanu un maršruta pagarināšanu.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti