Ūdensvada avārijas dēļ Juglā un Mežciemā problēmas ar ūdens padevi

Ūdensvada avārijas dēļ Juglā un Mežciemā nav ūdens padeves, taču sagaidāms, ka piektdienas vakarā padeve atjaunosies, vēsta uzņēmums „Rīgas ūdens”.

/Papildināts par ūdens padeves atjaunošanu/

Pašvaldības SIA "Rīgas ūdens" preses sekretārs Artūrs Mucenieks norāda, ka avārija notikusi uz Murjāņu ielas, Juglā. Līdz ar to bez ūdens varēja būt palikuši vairāki desmiti tūkstoši cilvēku.

„Šodien pēcpusdienā ir bijis bojājums 900 milimetru ūdensvadā, kā rezultātā būtiski ir samazinājies spiediens Mežciemā un Juglā (..) Pēc stundām divām, trijām [ap plkst. 20, 21 vakarā] mēs atjaunosim ūdens padevi”

Plkst. 19.19 tiek ziņots, ka bojājums ir salabots un ūdens piegāde atjaunota. Avārijas vietu „Rīgas ūdens” ir „aizlāpījis”. Mucenieks brīdināja, ka tuvākas dienas vai divu laikā iespējami ūdens uzduļķojumi Rīgas labā krasta iedzīvotājiem - Juglā, Mežciemā, Purvciemā un Pļavniekos dzīvojošajiem.

Tas varētu notikt tāpēc, ka plīsis liela diametra ūdensvads un brīdī, kad tiks padots ūdens, iespējami hidrauliskie triecieni un var tikt uzduļķota nosēdusies rūsa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti