Slēgs satiksmi uz Brasas tilta virzienā uz centru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Saistībā ar remontdarbiem no trešdienas, 24. aprīļa, līdz 20. augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedriskā transporta) uz Brasas tilta virzienā uz pilsētas centru, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pašvaldībā norāda, ka būvdarbi tiks organizēti vairākos etapos, nodrošinot nepārtrauktu sabiedriskā transporta kustību, bet ierobežojot pārējo transportlīdzekļu kustību virzienā uz pilsētas centru.

Satiksmes organizācijas ierobežojumi paredz pilnībā slēgt transportlīdzekļu (izņemot sabiedrisko transportu) kustību pa Brasas pārvadu virzienā no Gaujas ielas. Virzienā no pilsētas centra transportlīdzekļu kustība tiks saglabāta.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu. Būvdarbu laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis, piebilst pašvaldībā.

KONTEKSTS:

Trešdien, 24. aprīlī, tiks uzsākta pārvada pār dzelzceļu pie Brasas stacijas pārbūve - plānots nesošo konstrukciju remonts, pārvada seguma, tramvaju sliežu ceļa un kontakttīklu pārbūve, apgaismojuma pārbūve, kā arī pārvada ietves seguma pārbūve un margu nomaiņa.

Kopējās Brasas pārvada pārbūves darbu izmaksas ir 10,87 miljoni eiro (ieskaitot PVN). Saskaņā ar noslēgto līgumu pārbūve noslēgsies 2020. gada pavasarī.

Brasas pārvads pār dzelzceļu uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1959. gadā, tā kopējais garums ir 116 metri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti