RNP kļūdas dēļ izsūtījis lielākus rēķinus par elektrību; nākamajā mēnesī maksu koriģēs

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) sagatavotajos rēķinos par koplietošanas elektroenerģiju decembra mēnesī norādītā summa ir lielāka, nekā tai jābūt, informēja namu apsaimniekošanas uzņēmumā.

Šāda situācija radusies, jo elektroenerģijas pakalpojumu sniedzējs sniedzis kļūdainu informāciju par tarifa apmēru. Tā kā informācija par kļūdaino tarifa apmēru ir saņemta jau pēc rēķinu nosūtīšanas klientiem, nākamā mēneša rēķinā tiks veikts pārrēķins par koplietošanas elektroenerģiju, norādīja RNP.

Savukārt to māju dzīvokļu īpašniekiem, kuriem individuālā elektroenerģija tiek piegādāta ar pārvaldnieka starpniecību, tiks sagatavots jauns, koriģēts rēķins jau šomēnes.

Visi pārējie klienti nākamajā mēnesī rēķinā saņems iekļautu pārrēķinu, samazinot nākamā mēneša rēķina koplietošanas elektrības daļu par kļūdaino apjomu. Vairumam klientu kļūdas apmērs svārstās 2–3 eiro apmērā.

RNP atzīmēja, ka daudz lielāks korekcijas apjoms ir mājām, kuru iedzīvotāji ar pārvaldnieka starpniecību saņem arī individuālo elektroenerģijas pakalpojumu, ko sniedz "Tet", kas nodrošina arī koplietošanas elektroenerģiju RNP klientiem. Koriģēta maksa par elektroenerģiju decembrī ir  0,26391 EUR/kWh bez PVN, apkalpošanas maksa 0,01314 EUR/kWh bez PVN.

To māju iedzīvotāji, kuri caur RNP saņem arī individuālos elektrības pakalpojumus, rēķinus ar korektu tarifu saņems jau šīs nedēļas laikā.

RNP atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti