Rīgas velomaratona laikā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Svētdien, 1. jūnijā, Rīgā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumi Rīgas velomaratona laikā. No 31. maija vakara transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala, ziņo Rīgas dome.

No 31.maija plkst. 19.00 līdz 1.jūnijam plkst. 20.00 tiks slēgta transportlīdzekļu kustība 11.novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam un krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa un Poļu gāti). Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi šajos ielu posmos tiks ieviesti jau 31.maijā 17.00.

Minētajā laika posmā Valsts policija nepieciešamības gadījumā organizēs transportlīdzekļu divvirzienu satiksmi Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un pašā Doma laukumā, kā arī Jēkaba ielas posmā no Doma laukuma līdz Smilšu ielai.

Svētdien, 1.jūnijā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība:

- no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 Krasta ielā, virzienā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam;
- no plkst. 9.45 līdz plkst. 16.00 uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta kustība);
- no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Bauskas ielā, no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, Balasta dambī, Vanšu tilts (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta kustība), Citadeles ielā no Vanšu tilta līdz Torņa ielai, Torņa ielā līdz Pils ielai, Pils ielā un Muitas ielā līdz 11. novembra krastmalai.

No 31. maija plkst.19.00 līdz 1. jūnijam plkst. 16.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Balasta dambī, bet 1. jūnijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 - Kuģu ielā, Trijādības ielā, Pils ielā un Muitas ielā.

Velomaratons norisināsies trīs distancēs:
- no plkst.10.00 līdz 12.00 velomaratona Sporta distances brauciens (pieci apļi), no 13.00 līdz plkst. 14.00 velomaratona Tautas distances brauciens (divi apļi) un no plkst. 15.35 līdz plkst. 16.30 velomaratona Ģimeņu distances brauciena viens aplis.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braucienu laikā Valsts policija regulēs, ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajos maršrutos, kā arī no plkst. 8.00 līdz 10.00 un no plkst.16.00 līdz 18.00 nepieciešamības gadījumā ierobežos satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai.

Rīgas velomaratona laikā tiks veiktas izmaiņas arī atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti