4. studija

Vai tiešām vilciena biļete, nodrukāta uz papīra, ir drošāka, nekā elektroniskā?

4. studija

Kaimiņu domstarpību sekas - 12 gadi bez legāla ūdens skaitītāja!

Vai Rīgas bedru lāpītāji nezina, kādu asfaltbetonu izmantot?

Rīgas domes Satiksmes departaments aicina ziņot par bedrainām brauktuvēm

Rīgas ielu katastrofālais stāvoklis ir daudz apspriests, ielu uzturētāji cenšas uz brauktuves esošās bedres aizlāpīt, kas beigu beigās dažu labu galvaspilsētas ielu ir novedis tādā stāvoklī, ka vairs jau nevar saprast, kur ir jauns ielāps, kur vecs.  Ne par visām ielām atbild pašvaldība, taču domes Satiksmes departaments aicina iedzīvotājus aktīvi ziņot par neatbilstošā stāvoklī esošajām brauktuvēm.

Satiksmes departamenta pārraudzībā ir ielas, transportbūves un ietves līdz ietves robežai - tā ir Satiksmes departamenta atbildība.

Tālākā teritorija aiz ietves, ir vai nu privātpersonu, vai juridisku personu pārziņā un uzraudzībā, tai skaitā arī uzturēšanā. Arī iebrauktuves jau ir privātpersonu vai juridisko personu pārziņā, un tā ir viņu atbildība, kā viņi uztur savu teritoriju, stāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Viņa pastāstīja, ka ir noteikumu arī bedru labošanai un ir jāizmanto noteikti asfaltbetona tipi, kas atbilst tiem, kādi ir izmatoti konkrētajā vietā. 

Ja autobraucēji vai gājēji pamana sliktas kvalitātes brauktuves, departaments aicina par to ziņot. 

“Mēs pat skubinām zvanīt uz bezmaksas tālruni 8000 3600, kur visi zvani tiek reģistrēti un ierakstīti, un mēs šo informāciju apkopojam,” sacīja Dimante.

“Kas nav mūsu teritorija, par to mēs ziņojam īpašniekam vai izpilddirekcijām, tā informācija tiek nodota tālāk. Tāpēc iedzīvotāji ir aicināti aktīvi zvanīt uz šo tālruņa numuru un informēt par nepilnībām,” aicināja Dimante.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti