1. maršruta tramvajs
No Imantas kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Grēcinieku iela", tālāk pa 11. novembra krastmalu, Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, Radio ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā no Imantas slēgta pieturvieta "13. janvāra iela" (13. janvāra ielā), tramvaji apvedceļā apstāsies pieturvietā "Prāgas iela" (Centrāltirgus ielā).
No Juglas kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Stacijas laukums", tālāk pa Radio ielu, 13. janvāra ielu, Prāgas ielu, Centrāltirgus ielu, Maskavas ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu. Virzienā no Juglas slēgta pieturvieta "13. janvāra iela" (13. janvāra ielā), tramvaji apvedceļā apstājas pieturvietā "Centrāltirgus" (Centrāltirgus ielā).
Maršrutā mainīti atiešanas laiki no galapunktiem.
2. maršruta tramvajs
No Tapešu ielas kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Grēcinieku iela", tālāk pa 11. novembra krastmalu, Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu līdz galapunktam "Stacijas laukums". Virzienā no Tapešu ielas slēgta pieturvieta "13. janvāra iela" (13. janvāra iela), tramvaji apvedceļā apstājas pieturvietā "Prāgas iela" (Centrāltirgus ielā) un "Stacijas laukums" (Radio ielā).
No Stacijas laukuma kursēs pa Radio ielu, 13. janvāra ielu, Prāgas ielu, Centrāltirgus ielu, Maskavas ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu.
Reisos no 3. depo uz Stacijas laukumu kursēs līdz pieturvietai "Centrāltirgus" (Maskavas ielā), tālāk pa Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu līdz galapunktam "Stacijas laukums".
Reisos no Stacijas laukuma uz 3. depo kursēs pa Radio ielu, 13.janvāra ielu, Prāgas ielu, Centrāltirgus ielu, Maskavas ielu uz 3. tramvaju depo.
Maršrutam uz būvdarbu laiku mainīts nosaukums – "Stacijas laukums–Tapešu iela". Maršrutā mainīti atiešanas laiki no galapunktiem.
5. maršruta tramvajs
No Mīlgrāvja kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Nacionālā opera", tālāk pa Aspazijas bulvāri, 13. janvāra ielu, Prāgas ielu, Centrāltirgus ielu, Maskavas ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu. Virzienā no Mīlgrāvja slēgta pieturvieta "13. janvāra iela" (13. janvāra ielā), tramvaji apvedceļā apstājas pieturvietā "Centrāltirgus" (Centrāltirgus ielā).
No Iļģuciema kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Grēcinieku iela", tālāk pa 11. novembra krastmalu, Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri un tālāk pa maršrutu. Virzienā no Iļģuciema slēgta pieturvieta "13. janvāra iela" (13.janvāra ielā), tramvaji apvedceļā apstājas pieturvietā "Prāgas iela" (Centrāltirgus ielā).
No 3. depo uz Mīlgrāvi kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Centrāltirgus" (Maskavas ielā), tālāk pa Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri un tālāk pa maršrutu.
Reisos no Iļģuciema uz 3. depo kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Grēcinieku iela", tālāk pa 11. novembra krastmalu, Maskavas ielu uz 3. tramvaju depo.
Maršrutā mainīti atiešanas laiki no galapunktiem.
10. tramvaja maršruts
No Bišumuižas kursēs pa maršrutu līdz pieturvietai "Grēcinieku iela", tālāk pa 11. novembra krastmalu, Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu līdz galapunktam "Stacijas laukums". Virzienā no Bišumuižas slēgta pieturvieta "13. janvāra iela" (13. janvāra ielā), tramvaji apvedceļā apstājas pieturvietā "Prāgas iela" (Centrāltirgus ielā) un "Stacijas laukums" (Radio ielā).
No Stacijas laukuma kursēs pa Radio ielu, 13. janvāra ielu, Prāgas ielu, Centrāltirgus ielu, Maskavas ielu, 11. novembra krastmalu un tālāk pa maršrutu.
Reisos no 3. depo uz Stacijas laukumu kursēs līdz pieturvietai "Centrāltirgus", tālāk pa Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, K. Barona ielu, Radio ielu līdz galapunktam "Stacijas laukums".
Reisos no Stacijas laukuma uz 3. depo kursēs pa Radio ielu, 13. janvāra ielu, Prāgas ielu, Centrāltirgus ielu, Maskavas ielu uz 3. tramvaju depo.
Maršrutam uz būvdarbu laiku mainīts nosaukums – "Stacijas laukums–Bišumuiža".
Maršrutā mainīti atiešanas laiki no galapunktiem.