Probācijas dienestu vadīs līdzšinējais vadītāja vietnieks Imants Jurevičius

Valsts probācijas dienesta vadītāja amatā iecelts Imants Jurevičius, kurš līdz šim pildījis dienesta vadītāja vietnieka un Darbības analīzes un attīstības departamenta vadītāja pienākumus.

Tieslietu ministrija informēja, ka Jurevičiu Valsts probācijas dienesta (VPD) vadītāja amatam virzīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (“Konservatīvie”).

Imants Jurevičius savas profesionālās karjeras laikā Valsts probācijas dienestā ir vadījis vairākus Latvijas kriminālsodu izpildes sistēmai nozīmīgus attīstības projektus, kā arī sniedzis būtisku ieguldījumu starptautiskās sadarbības veicināšanai probācijas un taisnīgumu atjaunojošās justīcijas jomā. Kopš 2019. gada Jurevičius strādā Valsts probācijas dienesta Darbības analīzes un attīstības departamenta vadītāja – dienesta vadītāja vietnieka amatā.

Pēdējos trijos gados Jurevičius ir bijis atbildīgs arī par VPD stratēģiskās attīstības procesu, tostarp izstrādājis dienesta attīstības stratēģiju 2021.–2027. gadam un līdzdarbojies nozares politikas plānošanas dokumentu izstrādē.

Jurevičius ir ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu politikas zinātnē. Viņa līdzšinējā darba un profesionālā pieredze vadošos amatos probācijas jomā ir bijusi augsti novērtēta.

Laikā no 2013. līdz 2019. gadam Jurevičius bija ievēlēts un pildīja Eiropas probācijas konfederācijas (CEP) valdes locekļa pienākumus, t.sk. no 2016.–2019.gadam arī tās viceprezidenta pienākumus.

KONTEKSTS:

Valsts probācijas dienesta vadītāja amats bijis vakants kopš šī gada sākuma, kad dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs tika nozīmēts Tieslietu ministrijas valsts sekretāra amatā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt