Policija izmeklē naktsklubu apmeklētāju sazāļošanu un seksuālu izmantošanu

Valsts policija izmeklē divus gadījumus, kad naktsklubu apmeklētājas, iespējams, slepus apreibinātas ar narkotikām un vēlāk seksuāli izmantotas. Aizturēto lietā nav, un naktsklubu darbiniekus aizdomās netur.

Valsts policijā vērsušās divas jaunas sievietes, kuras, izklaidējoties Rīgas naktsklubos, zaudējušas samaņu un pēc tam pamodušās kādā viesnīcā ar sajūtu, ka tikušas seksuāli izmantotas. Tiek pieļauts, ka cietušās pirms tam apreibinātas Rīgas izklaides vietās, slepus pieberot viņu dzērieniem narkotiskas vielas. Narkotiku iedarbība ir tik spēcīga, ka sievietēm iestājas pilnīgs atmiņas zudums.

Policija neatklāj, kāda narkotiskā viela šajos gadījumos izmantota un kuros naktsklubos tas noticis. Par notikušo sākta izmeklēšana, bet aizturēto pagaidām nav.

Policija aicina uzmanīties un pieskatīt dzērienu glāzes. Tas ir aktuāli īpaši tagad, sākoties vasaras atpūtas sezonai, norāda policijā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs pastāstīja, ka šāda noziedzīga shēma līdz šim novērota kaimiņvalstīs un nu nonākusi arī Latvijā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs SozinovsLatvijas Radio

  “Gribētos brīdināt mūsu naktsklubu apmeklētājas, ka ir kāda narkotiskā viela, ko pieliek klāt dzērieniem. Iedarbība uz cilvēku ir tāda, ka iestājas praktiski pilni atmiņas zudumi. Gadījumos, kas bijuši, notiek sievietes, jaunu meiteņu izmantošana. Kaimiņvalstī pat notikusi filmēšana. Ieteikums būtu meitenēm, sievietēm, kuras apmeklē naktsklubus – ja viņas pasūtījušas sev kādu dzērienu, to neizlaist no redzesloka, neuzticēties piedāvājumiem no malas,” pastāstīja Sozinovs.

  Līdz šim Rīgā konstatēti divi šādi gadījumi. Policija mudina – ja ir aizdomas par to, ka esat kļuvuši par šāda nozieguma upuri, vērsties pie likumsargiem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti