Par seksuālu vardarbību un cietsirdību pret vairākiem bērniem vīrietim piespriež 25 gadus cietumā

Šonedēļ, 14. maijā, Kurzemes rajona tiesa kādam vīrietim piespriedusi brīvības atņemšanas sodu uz 25 gadiem par netiklu darbību veikšanu, dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā veidā, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar vairākiem mazgadīgiem un nepilngadīgajiem bērniem, informēja prokuratūrā.

Saskaņā ar prokuratūras informāciju, notiesātais ir 1976. gadā dzimis vīrietis. Viņš, apzinoties un izmantojot to, ka viņa meitas uz noziedzīgo nodarījuma uzsākšanas brīdi bija mazgadīgas (vecumā līdz 14 gadiem) un atradās bezpalīdzības stāvoklī, nolēma veikt ar viņām netikla seksuāla rakstura darbības un pretdabisku savu dzimumtieksmju apmierināšanu. Tāpat vīrietis vairākkārt un sistemātiski cietsirdīgi un vardarbīgi apgājās ar trīs meitām, ar dūrēm un citiem priekšmetiem sitot cietušajām pa dažādām ķermeņa daļām, nodarot cietušajām fiziskas un psihiskas ciešanas.

Šīs darbības, kā arī seksuālo vardarbību, apsūdzētais turpināja ilgākā laika posmā.

Tiesas sēdē apsūdzētais savu vainu izdarītajos noziedzīgajos nodarījumos atzina pilnībā. Kurzemes rajona tiesa atzina apsūdzēto par vainīgu visu iepriekš norādīto noziegumu izdarīšanā. Tiesa vērtēja apsūdzētā attieksmi pret izdarītajiem noziedzīgajiem nodarījumiem, to augsto sabiedrisko bīstamību, smagumu, raksturu un radīto kaitējumu.

Apsūdzētais vīrietis notiesāts ar maksimālo brīvības atņemšanas sodu uz 25 gadiem un probācijas uzraudzību uz 3 gadiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti