«Origo» esošajā restorānā «Gan Bei» tiek veikta kratīšana

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

 SIA "Lage Ko" piederošajā restorānā "Gan Bei", kas atrodas tirdzniecības centrā "Origo", tiek veikta kratīšana, novēroja aģentūra LETA.

Šopēcpusdien restorāns "Gan Bei" tirdzniecības centrā "Origo" ir slēgts.

Aģentūra LETA novēroja, ka restorāna telpās atrodas vairāki privātās drēbēs tērpti vīrieši, kuri, visticamāk, ir Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldes darbinieki.

Finanšu policijas darbinieki ir apsēdušies pie apmeklētājiem paredzētiem galdiņiem un aizpilda dokumentus, kuru uz galdiņiem ir diezgan daudz.

Tāpat restorānā atrodas divi Valsts policijas darbinieki formastērpos.

Finanšu policijas pārvalde saistībā ar kratīšanu restorānā komentārus nesniedz. Tiesa, Finanšu policijas pārvalde nedz apstiprina, nedz noliedz publiski izskanējušo informāciju.

Uzņēmumā "Lage Ko" nevarēja sniegt informāciju, vai bez "Gan Bei" restorāna "Origo" notiek kratīšanas un ir slēgti vēl kādi citi "Gan Bei" restorāni. Aģentūrai LETA neizdevās sazināties ar "Gan Bei" restorāniem tirdzniecības centros "Alfa", "Domina" un "Rīga Plaza".

Savukārt "Gan Bei" restorānu mājaslapā ir izvietots uzraksts "Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet tehnisku iemeslu dēļ mūsu piegādes dienests pašlaik pasūtījumus nepieņem".

Kā ziņots, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien nolēma atbalstīt Saeimas lēmumprojektu par atļauju veikt kratīšanu parlamenta deputāta Sergeja Potapkina (S) dzīvesvietā, žurnālistiem pēc sēdes sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Portāls "pietiek.com" ziņo, ka kratīšanas atļauja lūgta saistībā ar kriminālprocesu, kurā iesaistīts Potapkina sievai Gaļinai Karmačai daļēji piederošais restorānu biznesa uzņēmums SIA "Lage Ltd.".

"Lage Ltd." pārstāve Antra Ozoliņa  uzsvēra, ka minētajā jautājumā uzņēmums nekādus komentārus nesniegs.

Sākotnējā informācija liecina, ka pats Potapkins lietā varētu nebūt iesaistīts, bet Ģenerālprokuratūras lūgums par kratīšanas atļaušanu saistīts ar apstākli, ka tā jāveic Karmačas dzīvesvietā, kas uzņēmējai ir kopīga ar Potapkinu.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, ēdināšanas sfērā strādājošā SIA "Lage Ltd.", kas reģistrēta 2012.gada 14.maijā, pērn strādājusi ar 468 436 eiro apgrozījumu un ar 96 048 eiro zaudējumiem.

Lielākie kompānijas īpašnieki ir Oļegs Arups, Natālija Pavlova un Irēna Līce, kur katram pieder 30% daļu. Pa 5% pieder Karmačai un Indijas pilsonim Varmam Dīpam Ramam.

Valdes priekšsēdētāja ir Pavlova, bet pārējie līdzīpašnieki ir valdes locekļi.

Uzņēmuma 2012.gada ziņojumā teikts, ka kompānijai "Lage Ltd." pieder restorāns "Galleria D’arte", kas atrodas Rīgā, Mūkusalas 71.

Savukārt Pavlovai, Līcei un Arupam vienādās daļās pieder vairāku restorānu īpašniece SIA "Lage Ko".

Kā liecina SIA "Firmas.lv" informācija, "Lage Ko" pieder vairāk nekā 20 restorāni "Gan Bei", kas atrodas Rīgas tirdzniecības centros - "Lage Gastronomija" restorāni tirdzniecības centros "Spice", "Galleria Riga" un "Alfa", restorāns "Gan Bei" tirdzniecības centros "Galerija Centrs", "Galleria Riga", "Rīga Plaza", "Sky&More", "Alfa", "Domina", "Origo" un "Mols", kā arī kafejnīca "Lage Ko" tirdzniecības centros "Alfa" un "Origo" un bistro "Kļavas lapa" Rīgas Centrālajā stacijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti