Ogrē situācija stabilizējas; Daugavpilī – nemiers; Rēzeknes novadā evakuē divus cilvēkus

Piektdienas rītā „palu situācija” Ogrē ir mazliet stabilizējusies, savukārt Daugavpilī trauksmi mazina ceturtdienas vakarā izkustējies ledus krāvums pie Nīcgales, mazinot plūdu iespējamību šajā pilsētā.

Tiesa, ne vienā, ne otrā pilsētā nav iemesla nomierināties, jo ūdeņi no Ogres nav aizplūduši, savukārt Daugavpilī ar zināmām bažām gaida no Baltkrievijas ieplūstošo ūdens masu un ledus krāvumus, stāsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere.

Viņa norādīja, ka pie Ilūkstes Dvietes pagastā ir applūdušas mājas un vairāki mazi ciemi ir izolēti no ārpasaules. Laiku pa laikam pienāk arī ziņas par nelielu upju iziešanu no krastiem.

Tāpat Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka Rēzeknes novadā no plūdu skartajām vietām izglābti divi cilvēki.

Vēstīts, ka šonedēļ vairākās Latvijas pilsētas ir piemeklējušas plūdi vai tās ir plūdu apdraudētas. Šo pilsētu vidū ir Ogre, Daugavpils, Ilūkste, Pļaviņas un mazāk apdzīvotas vietas. Piektdienas rītā viskritiskākā situācija ir Pļaviņās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti