Nodarbinātības valsts aģentūru vadīs Evita Simsone

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Otrdien, 20. decembrī, Ministru kabineta sēdē par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktori apstiprināta līdzšinējā direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone.

Labklājības ministrijā informēja, ka Simsone augstāko izglītību ieguvusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā. Viņai ir sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā. Savas profesionālās zināšanas viņa regulāri pilnveido, tai skaitā apgūstot citu valstu labāko praksi un darbojoties Eiropas Nodarbinātības dienestu tīklā.

Simsonei ir ilggadēja pieredze NVA, uzkrātas profesionālās zināšanas nodarbinātības veicināšanas un bezdarba samazināšanas jomā, kā arī darba pieredze NVA filiāles un NVA vadības līmenī. Viņa vadījusi NVA Cēsu filiāli, bijusi Filiāļu vadītāju padomes priekšsēdētāja, NVA direktores vietniece un direktora pienākumu izpildītāja.

Tāpat Simsone darbojusies Eiropas Savienības fondu projektu ieviešanā un ir Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla valdes locekle.

Jau ziņots, ka Kalvāne pērn augustā bija iesniegusi atlūgumu, skaidrojot, ka atlūguma iesniegšanai ir personīgi motīvi, kas saistīti ar viņas prioritātēm. Tomēr pēc sarunas ar toreizējo labklājības ministru Uldi Auguli (ZZS) viņa nolēma turpināt vadīt NVA.

Savukārt šogad septembrī Kalvāne apstiprināta Valsts kontroles padomes locekles amatā.

NVA ir labklājības ministra pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku bezdarba samazināšanas un bezdarbnieku, darba meklētāju un bezdarba riskam pakļauto jomā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti