Meklē skolotājus un skolēnus, kuri grib viens otram pateikt paldies

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludinājusi konkursu, kurā aicina skolēnus pieteikt sev īpašus skolotājus, savukārt pedagogi var pieteikt skolēnus, kam bijusi īpaša loma viņu dzīvē.

Pieteikumus var iesniegt no pirmdienas, 12. marta, līdz 30.aprīlim. Inspekcijas pārstāvis Taivo Trams stāsta, ka šī ideja nāk no inspekcijas rīkotās kustības “Draudzīga skola” dalībniekiem, un tās mērķis nav noteikt labāko pedagogu vai skolēnu, bet gan dot iespēju publiski pateikt paldies.

Inspekcijas pārstāvis Taivo Trams par akciju "Draudzīga skola"Māra Rozenberga
“Tas nenozīmē, ka tie ir labākie pedagogi vai labākie skolēni, bet gan cilvēki, kuri viens otram izdarījuši ko labu un devuši pozitīvu impulsu tālākajai dzīvei,” klāsta Trams.

“Tas tikpat labi var būt klases dumpinieks vai atstumtais, bet viņš kaut kādu apstākļu dēļ ir bijis svarīgs pedagogam. Vai arī otrādi. Pirms diviem gadiem mēs šādu konkursu rīkojām pirmoreiz, un iesūtītie stāsti apliecināja, ka ļoti maz pieteikto stāstu bija par labākajiem skolēniem vai nopelniem bagātākajiem pedagogiem. Pārsvarā tie bija stāsti par skolotājiem, kuri spējuši izveidot lielisku kolektīvu, kuri ir bijuši draugi savai klasei un spējuši “pavilkt” savus skolēnus uz lielām, labām lietām,” stāsta Trams.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti