Liepājā ģimenes konfliktā miris karavīrs un viņa sieva

Liepājā otrdien ģimenes konflikta rezultātā mirusi sieviete un viņas vīrs, informēja Valsts policijā. Aģentūra LETA vēsta, ka mirušais vīrietis bija karavīrs.

Otrdien, 12. jūlijā, pulksten 20.49 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Mirdzas Ķempes ielā, kādā daudzdzīvokļu namā, kāpņutelpā vīrietis dauzās gar dzīvokļa durvīm un, iespējams, notiek konflikts. Uz notikuma vietu tika nosūtīta policijas ekipāža, kad pēc piecām minūtēm, proti 20.54 Valsts policijā tika saņemts zvans par to, ka tajā pašā adresē dzirdami šāvieni. 

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova
00:00 / 01:00
Lejuplādēt

Kamēr pirmā ekipāža bija ceļā, nekavējoties tika piesaistīts Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljons, kuri bāzējas Liepājā. Likumsargi ieradās notikuma vietā un pagalmā atrada sievieti, kura gulējā zālājā. Notikuma vietā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sniedza sievietei neatliekamo medicīnisko palīdzību un nogādāja sievieti ārstniecības iestādē. 

Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonas veica dzīvokļa durvju uzlaušanu un atrada tajā vīrieti, kuram bija miesas bojājumi – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests konstatēja vīrieša nāvi. Policijā tika saņemta informācija no medicīnas iestādes, ka sieviete slimnīcā mirusi. 

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma panta par noziegumu pret personas veselību. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju policija nesniedz. 

Portāls "liepajniekiem.lv" vēsta, ka saskaņā ar neoficiālu informāciju sieviete izlēkusi pa logu, bet no augšas uz viņu vairākkārt šāvis NBS karavīrs.

Kaimiņienes par notikušo Liepājā
00:00 / 01:04
Lejuplādēt

Mājas kaimiņi dzirdējuši vairākus, – iespējams, piecus – šāvienus. Viena no kaimiņienēm Latvijas Radio uzsvēra, ka tā ir īpaša nežēlība – sieviete mēģinājusi glābties, bet uz viņu vēl šauts. 

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera Leonīda Kalniņa preses virsniece Sandra Brāle aģentūrai LETA apstiprināja, ka notikumā iesaistīts karavīrs un notikums norisinājies no dienesta brīvajā laikā. Incidentā dienesta ierocis nav pielietots.

Ņemot vērā, ka notikušais nav saistīts ar dienestu un ir ārpus dienesta pienākumu izpildes laika, plašāku informāciju par karavīra profesionālo darbību NBS nesniegšot.

Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase apstiprināja, ka otrdien slimnīcā ievesta kāda sieviete, kura no gūtajām traumām mirusi.

Kā informēja Liepājas pilsētas bāriņtiesas priekšsēdētāja Taiga Ziemele, bāriņtiesas atbalsts pēc notikušā nav nepieciešams, jo no Valsts policijas saņemta informācija, ka bojāgājušās sievietes divi bērni ir drošībā un aprūpēti pie radiniekiem. Policijas pārstāve Šeršņova norādīja, ka bērni nelaimes brīdī nav bijuši dzīvoklī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti