Rīta Panorāma

Atgriešanās Latvijā

Rīta Panorāma

Skype saruna ar finanšu ministru Jāni Reiru

Atsākušies ceļu remontdarbi. Skype saruna ar Jāni Langi

Lieldienu brīvdienās ceļi var būt slideni; uz astoņiem tiltiem notiek remontdarbi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Meteoroloģiskās prognozes liecina, ka Lieldienu brīvdienās vietām ir iespējams sniegs, līdz ar to ceļi var būt slideni, informēja valsts AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

LVC arī atgādināja – Lieldienu brīvdienās darbosies visi ierobežojumi, kas attiecas uz Covid-19 izplatīšanās mazināšanu. Līdz ar to pulcēšanās ir liegta un braucieni ciemos ir jāatliek līdz brīdim, kad epidemiologi ļaus atcelt ierobežojumus. Rūpējoties par sevi un apkārtējiem, brīvdienās jāpaliek mājās vai jāizvēlas tādi galamērķi, kur ir iespējams pavadīt laiku, nepulcējoties un nepārkāpjot spēkā esošos ierobežojumus.

Uz valsts autoceļiem ir atsākusies būvdarbu sezona. Patlaban lielākie satiksmes ierobežojumi ir:

  • uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz "Sēnītei". Ātruma ierobežojums visā posmā ir 70 kilometri stundā (km/h). Satiksmei ir slēgts Sēnītes rotācijas aplis, un uz šosejas ir izveidotas apgriešanās vietas. Lai nokļūtu Valmierā, braucot no Rīgas, ir jāizmanto nogriešanās vieta Valmieras virzienā pirms rotācijas apļa;
  • uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir ierīkoti seši pagaidu luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Šī remontposma izbraukšanai ir nepieciešama aptuveni stunda.

Daudzviet sākušies tiltu atjaunošanas un pārbūves darbi:

  • uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Lielo Juglu turpinās bojāto margu atjaunošanas darbi. Laikā no plkst. 7.00 līdz plkst. 19.00 satiksme var tikt organizēta pa vienu joslu ar satiksmes regulētājiem, pārējā laikā – satiksme pa abām joslām. Ātruma ierobežojums uz tilta 30 km/h.
  • Uz Rēzeknes apvedceļa (A15) uz ceļa pārvada pār dzelzceļu. Satiksme organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem. Ātruma ierobežojums 50 km/h.
  • Uz autoceļa Smiltene–Velēna–Gulbene (P27) uz tilta pār Gauju Gulbenes novadā. Tilts ir satiksmei slēgts, satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar luksoforiem pa vienu joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h.
  • Uz autoceļa Jelgava–Kalnciems (P99) uz tilta pār Klīves kanālu Jelgavas novadā. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h.
  • Uz autoceļa Ropaži–Raunas (V74) uz tilta pār Tumšupi. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Ātruma ierobežojums 30km/h, masas ierobežojums 10 tonnas.
  • Uz autoceļa Austrumi–Vecate–Rimeikas (V169) uz tilta pār Salacu. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums 30 km/h.
  • Uz autoceļa Smiltene–Rauna (V234) uz tilta pār Cērteni. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums 30 km/h.
  • Uz autoceļa Cebēni–Lēdmane (V973) uz tilta pār Lobi. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums 30km/h, masas ierobežojums 10 tonnas.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti