Lāčplēša dienā Rīgā būtiski satiksmes ierobežojumi

Lai ikviens netraucēti varētu piedalīties tradicionālajā svecīšu nolikšanā pie Rīgas pils, Lāčplēša dienas vakarā no sešiem līdz pat pusnaktij tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Savukārt jau pirms diviem dienā satiksmi šodien slēgs pie Rīgas pils, bet vairākās vietās galvaspilsētas centrā būs aizliegts atstāt mašīnas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Una Ahuna-OzolaEdgars Kupčs
  11.novembrī no plkst.13.50 līdz pasākuma beigām tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie Rīgas pils, Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā, kā arī Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā.

  No plkst. 17.00 līdz 24.00 būs slēgta transportlīdzekļu satiksme arī Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

  Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta:

  - 11.novembra krastmalas labajā pusē, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam;

  - no plkst.6.00 līdz plkst. 12.00 Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas labajā pusē, posmā pie Brāļu kapiem no Aizsaules ielas līdz Varoņu ielai 3A ), kā arī autostāvvietā pie Pirmajiem Meža kapiem Aizsaules ielā;

  - no 10.novembra plkst.20.00 līdz 11.novembrim plkst.14.00 Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti